iPhone 5S’i Sevmemeniz İçin 5 Neden!

İşte yeni tanıtımı yapılan Apple’ın yeni canavarı iPhone 5S’in şuan görüldüğü gibi piyasada ki en iyi cihaz olarak görünmesi onun en sağlam cihaz olduğunu göstermiyor. İşte gözden kaçan fakat en önemli kusurlarını sizlerle paylaşacağım.

1-) Daha pahalı; iPhone telefonlarının hiç bir zaman ucuz olmadığı âşikar.
2-) iPhone 5’in satış oranları düşecek; iPhone 5C’nin tanıtılmasıyla birlikte Apple şirketi artık iPhone 5 satmayacağını açıkladı.
3-) Çizilmelere karşı dayanıklı değil; iPhone 5S’in sahip olduğu aliminyum kasa çizilmeye son derece yatkın. Bunun yanında beyaz ve altın renk  şekli aliminyuma yakın olduğu için çizikleri fazla göstermeyebilir.

4-) Parmağınız taklit edilebilir mi ?; iPhone cihazınızın kilidini açmak ve içerik satın almak için parmak izinizi kullanacaksınız. Günümüz teknolojisinde parmak iziniz 3 boyutlu şekilde taklit edilebilir mi tartışmaları internet gündeminde konuşulmaya başlanmış bile.

5-) Daha iyi bir cihaz seneye çıkacak; iPhone cihazları S modelleri ile daha iyi özellikler sunmasıyla ön planda. Bu da demek oluyor ki 5S’ten daha iyi bir cihaz seneye karşımızda olacak. Eğer şimdi ki iPhone 5S cihazını satın alırsanız pişman olma ihtimaliniz olabilir.

Eğer iPhone 5S ‘i almaya karar verdiyseniz bu kararınız değişmeyecektir fakat bu kusurlar da göz önünde bulundurulmalı.


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. 5s_5neden iPhone 5S’i Sevmemeniz İçin 5 Neden! için yorumda bulun

    iPhone 5S’i Sevmemeniz İçin 5 Neden! için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak iPhone 5S’i Sevmemeniz İçin 5 Neden! için ilk yorumu yapabilirsin.