iPad 5 Yolda Geliyor!

Her sene olduğu gibi bu senede Apple şirketi, ürünlerinin bir üst modelini çıkartmaya devam ediyor. iPad 5 için şu sıralar fazla bir bilgi bulunmamakla birlikte Apple’da açıklama yapmıyordu. Yeni yapılan bir açıklamaya göre iPad 5’in fiyatı ve çıkış tarihi belli oldu.

Çıkış tarihinden bahsedecek olursak, artk Apple’ın zamanları dediğimiz Ekim-Kasım arasında çıkacak diyebilirim. Tüm kullanıcıların tahmini olarak geçen sene iPad 4 15 Ekim’de sunulmuştu, bu senede sunulabilir mi acaba ?

ipad5

 

iPad 5’in fiyatıda merak konularının arasında. iPad 5’in 16 GB’lik modeli 499$ iken, 32GB 599$, 64GB’lık modelin 699$ ve 128 GB’lık modelin de 799$ fiyatında olması beklenenler arasında.

iPad 5’in en çok tartışılan konularından biri ise sistem özellikleri. Bu modelde Apple’ın son teknolojisi olan A7 işlemci bizi bekliyor olacak. iPad 5’te hareket algılayıcısı, parmak izi sensör ve çift flaş gibi özelliklerin olması bizi şaşırtmayacaktır. Bu modelde önceki modele göre; ekran çözünürlüğü, kamera, şarj süresi ve ekran boyutunun biraz farklı olması bekleniyor.


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. ipad5 iPad 5 Yolda Geliyor! için yorumda bulun

    iPad 5 Yolda Geliyor! için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak iPad 5 Yolda Geliyor! için ilk yorumu yapabilirsin.