İnternetten Ufak Kazançlar Nasıl Elde Edilir ?

Pek çok insan için imkansız olan internetten para kazanmanın bir kaç yolunu sizinle paylaşacağım.Bu bahsedeceğim yollar ile ufak gelirler elde edebilirsiniz.Daha büyük kazançlı işleri bir sonraki yazılarımda bahsetmeyi düşünüyorum.
1-Link kısaltma
Arkadaş çevreniz çoksa,ünlü bir sayfanız varsa ya da ünlü bir siteniz varsa paylaştığınız linkleri kısaltarak çok güzel kâr elde edebilirsiniz.Bunun mantığı şöyle çalışıyor; siz linkinizi herhangi bir link kısaltma servisinden kısaltıyorsunuz karşıda ki kişi linke tıkladığı zaman bir çeşit reklamlarla karşılaşıyor ve bu reklamlardan link kısaltma servisiniz para kazanıyor.Kazandığı paranın bir miktarını da size veriyor.Tavsiye edeceğim link kısaltma servisi ise link.tl’dir bin tıklama başına beş dolar (bu da yaklaşık on dört tl yapıyor) bir kazan elde ediyorsunuz ve paranız isterseniz Skrill’e isterseniz IBANN’ınıza isterseniz Payza’ya son olarakta İninal kartınıza aktarabiliyorsunuz.

2-Sosyal medya
Facebook üzerinden para kazanmak ister misiniz? Bu taktik gayet kolay ama biraz zaman gerekli.Öncelikle bir sayfa açın.Sayfa oyun sayfasıysa güncel olarak oyun haberleri vs. paylaşın ama sıkılıp bırakmak yok.Sayfanız güzel bir kitleye ulaştığında herhangi ilan sitesinde güzel bir paraya satabilirsiniz.Aynı şey Facebook grupları içinde geçerli bu aralar insanlar güncel Facebook gruplarına çok ilgi duyuyor.

3-Oyun oynamak
Kulağa şaka gibi geliyor ama bu da gerçek.Oyun oynayarakta para kazanabilirsiniz.Öncelikle büyük kitleli bir oyun seçin ya da oynadığınız bir oyun olabilir.Oyunda bir hesap açın ve geliştirin.Oyun hesabı iyi bir seviyeye,rütbeye geldiği zaman herhangi bir oyuncuya satabilirsiniz.Oyuna yeni başlayacak kişiler böyle hesaplara çok ilgi duyar ne de olsa sıfırdan başlamaktansa bir az yol kat etmiş bir hesapla başlamak daha iyidir.

4-İdda bahis siteleri
Eğer sporlara ilgi duyuyorsanız futbol ya da başka bir spora hakimseniz internet üzerinden idda oynayarak paranıza para katabilirsiniz.Bu yol ne kadar kolay olsa da diğer yollar gibi bir emek vermemiş oluyoruz yani kazanılan para haram bir para oluyor.İnternette bir sürü idda sitesi bulabilirsiniz.

 

Bu yollardan istediğinizi seçip işe koyulabilirsiniz.Hepinize bol kazançlar.


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. internetten-para-kazanmanin-yollari-2015 İnternetten Ufak Kazançlar Nasıl Elde Edilir ? için yorumda bulun

    İnternetten Ufak Kazançlar Nasıl Elde Edilir ? için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak İnternetten Ufak Kazançlar Nasıl Elde Edilir ? için ilk yorumu yapabilirsin.