Instagram’da Nasıl Takipçi Kasılır?

Bilindiği üzere instagram son zamanlarda çok fazla popülerleşmeye başladı ve insanların burada zaman geçirme süresi artmaya başladı. Fotoğrafların ve videoların paylaşıldığı bu ortama sadece telefon üzerinden ulaşabiliyorsunuz ve son olarakta bu ortam içerisinde yer alan bazı kişilerse takipçilerini arttırmak, daha fazla kitleye ulaşmak ve beğenilerini yükseltmek istiyor. Peki bunlar nasıl olacak? Popülerlik yolunda nasıl bir adım izlemeliyiz? Ne gibi şeyler yapmalıyız? Tabii bunlarında bir sırrı var yani herşeyin bir yöntemi, usulü olduğu gibi bunun bir yöntemi var fakat nasıl bir yöntem? İşte sizlere tüm detaylarıyla birlikte Instagram’da Nasıl Takipçi Kasılır? adlı konumuz..

Instagram’da Nasıl Takipçi Kasılır? Instagram’da Popüler Olma

Instagram’mı? Bence bir an önce bırakın zira burada popüler olabilmeniz çok kolay fakat takipçi kasabilmek, beğeni yükseltebilmek aşırı derece de zor. İnsanlar yanlış bir şey yaptığınızı gördüğünüz anda sizi takipten çıkıyor. Çok hızlı bir şekilde unfollow yeme olasılığınız var. Sürekli olarak insanları güldürebilecek ve eğlendirebilecek şeyler yapmalısınz yani onların beğenisini almalısınız ki bu unfollow yani geri takipten çıkma olayı dursun. Şimdi bu ortam içerisinde takipçi kasabileceğiniz bir çok yöntem var. İnstagram’da popüler olmak için ilk önce kendinize bot takipçi almanız gerekiyor zira bot takipçiler hesabınızın daha şişkin olmasını sağlayacaktır. Daha sonrasında diğer büyük takipçili instagram hesaplarıyla anlaşıyorsunuz. Daha sonrasında bu hesaplardan kendi hesabınıza takipçi yolluyorsunuz. Yani ordan reklamınızı yapıyorsunuz ve sizin hesabınıza takipçi geliyor tabii bu yöntem biraz pahalı ve masraflı olabilir zira insanlar bu yöntemleri kullanarak daha fazla takipçiye ulaşıyor ve hızlı bir şekilde büyüyor. Aman dikkat; ”Sakın ha sakın diğer bot olan sayfalardan kendinize takipçi almayın. Zaten gelmez.”

Şimdi arkadaşlar bunun haricinde 3. parti uygulamalar bulunuyor. Bu uygulamaları kullanabilirsiniz fakat bu uygulamalar size bir fayda sağlamayacaktır aksine verdiğiniz paraya yazık olacaktır. Bildiğiniz üzere Google’da instagram takipçi kas gibi cümleleri arattığınız zaman karşınıza bir çok site çıkıyor. Bu siteler sizin takipçi kasabilmenize olanak sağlıyor. Bu siteleri kullanarak hızlı bir şekilde takipçilerinizi kasmaya başlayabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. instagram-iphone Instagram’da Nasıl Takipçi Kasılır? için yorumda bulun

    Instagram’da Nasıl Takipçi Kasılır? için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Instagram’da Nasıl Takipçi Kasılır? için ilk yorumu yapabilirsin.