Instagram’da Gizli Profilleri Nasıl Görebilirim

Instagram’da Gizli Profilleri Nasıl Görebilirim

Hepimiz Instagram da gizli ya da özel profilleri merak ederiz. Eski kız arkadaş, özel bir kişi veya merak ettiğimiz kişiler Instagram da farklı kareler yayınlamak oldukça moda bu yüzden Instagram da en çok tercih edilen sosyal medya uygulamalarından bir tanesi olarak biliniyor.

Instagram kullanıcı şartları gereği gizli ve kapalı profil hesaplarını başkalarının görmesine izin vermiyor. Bu durum hiç de mantıksız sayılmaz insanlar özel resimlerini herkesle paylaşmak zorunda değil. Ancak son dönemde gizli profilleri nasıl görebilirim soruları çok fazla soruluyor.

Neden Gizli Hesapları Görmek İsteriz?

Neden Gizli Hesapları Görmek İsteriz? Sorusuna en net cevap sanırım merak olacaktır. Gizli hesap sahibi nasıl paylaşımlar yapıyor. Nasıl birisi? Sanırım en çok merak edilen şeyler bunlar. Toplum içerisinde yüksek sesle söyleyemesek de hepimizin gizli gizli de olsa merak ettiği kişiler vardır.

Gizli hesapları görememe durumu sadece Instagram’da olan bir durum değildir. Facebook, Twitter ve Google+’da da aynı uygulama söz konusu olduğunu söyleyelim.

Gizli Instagram Profillerini Nasıl Görüntüleyebilirim?

  1. Kişi iletişime geçin

Çok başarılı olur mu bilinmez ama kişi ile doğrudan iletişime geçmek her zaman ilk tercihiniz olmalıdır. Takip etmek istediğiniz kişiye istek atmadan önce kibar bir mesaj atmak durumu kısa sürede çözebilir.

Ancak bu durum çoğu zaman işe yaramaz. Zaten işe yarıyor olsaydı şuanda bu yazıyı okuyor olmazdınız.

  1. Sahte Hesap Açın

Ne kadar etik bilinmez ama sahte hesap açmak da bir seçenek, aslında en başarılı yöntemler arasında yer almaktadır.Sahte hesap ile istek atarsanız birkaç denemenin ardından kabul edilme olasılığınız son derece yüksek.

  • Sahte kadın profili açarak takip isteğinizi kabul ettirebilirsiniz
  • Erkekler genelde herkese açık hesap kullanır. Ancak kapalı ise kadın hesabı açarak istek gönderirseniz çok büyük ihtimal ile işe yarayacaktır
  • Sahte hesabı gizli tutarak olaya gerçekçilik katın. Böyle yaparsanız takip isteğinize olumlu yanıt alabilirsiniz
  • İşletme görünümlü profiller açın. Kadınlar alışverişten hoşlanır. Takip edeceğiniz kişi kadın ise işletme türünde sahte hesap oldukça işe yarar

 


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Instagram’da Gizli Profilleri Nasıl Görebilirim için yorumda bulun

    Instagram’da Gizli Profilleri Nasıl Görebilirim için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Instagram’da Gizli Profilleri Nasıl Görebilirim için ilk yorumu yapabilirsin.