Instagram Gizli Profilleri Görme

Instagram Gizli Profilleri Görme

Son zamanların en büyük ve en ilgi çeken platformlarından bir tanesi olan instagram’a yoğun bir ilgi var. Bir çok gencin merak ettiği, bir çok gencin burada takipçi uğruna uğraştığı instagram’da bazı buglar ve hileler bulunuyor fakat bunlardan bir kaç tanesi halen aktif olmasına rağmen bir çoğu da instagram tarafından belirlenip bir an önce de aktif hale getiriliyor. Peki bu hileler nedir? Bu hileler nasıl yapılır? Instagram Gizli Profilleri Görme nasıl olur? Bu konular hakkında sizlere bugün hızlı ve detaylı bir şekilde bilgiler vermeye çalışacağız…

Instagram Gizli Profilleri Görme Yöntemi Nedir?

Aslında bu olay yapılamaz yani siz takip etmediğiniz bir profili asla göremezsiniz. Karşıdaki insanın instagram sayfası eğer kapalıysa bunu görmenin tek yolu karşıdaki insanı takip etmektir. Eğer ben takip edemem diyorsanız farklı bir instagram hesabı açabilir ve buradan takip etmeye başlayabilirsiniz yani bilinen yöntem olarak bu var. Bu yöntem haricinde herhangi bilinen bir yöntem bulunmuyor. Eğer bir bug olsaydı veya bir hata olsa idi bunu görmenin bir yolu vardır fakat şuanda gerçekten hiç bir şekilde takip etmeden gizli olan profilleri görme yolu yok. Karşıdaki kişi eğer sizin takibinizi kabul ederse onun profilini görebilir ve ona mesaj gönderebilir, onun fotoğraflarını ve videolarınızı beğenip, yorum yapabilirsiniz.

Instagram üzerinde karşıdaki kişinin yani gizli olan bir profilin hesap içerisini görebilmeniz için yapmanız gereken şey; ”onu takip etmekten başka bir şey değildir.” Gizliye alınan profili takip ettiğiniz zaman yukarıda da denildiği gibi bu profiller hakkında bilgi alabilir veya edinebilirsiniz yani onun fotoğraflarını beğenebilir, onun videolarına beğeni yapıp yorum atabilirsiniz. Şimdilik bu kadar bilgi verebilsekte eğer bir bug veya hata sonucu bu profilleri görebilirsek burada paylaşacağımızdan emin olabilirsiniz. Şuanda hiç bir bug veya hata olmadan gizli profilleri göremediğimiz için bu konuda sizlere fazla yardımcı olamıyoruz. Bunun haricinde eğer size böyle bir yöntem olduğunu söyleyen birisi olursa ve bu yöntemi bir uygulama indirip instagram şifrenizi vs. girerek görebileceğinizi söyleyen birisi olursa kesinlikle aldanmayın bu profilinizin kapanmasına hatta çalınmasına neden olacaktır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. Bilkay Dilek dedi ki:

    belki bilinen bir yöntem denemeye insteye.com

  2. İnstagram Gizli Profilleri Görme dedi ki:

    Tam olarak okuduktan sonra daha iyi anladım makale için teşekkürler.