İnstagram E Posta Değiştirme

İnstagram sadece akıllı telefonlarda kullanılan bir uygulama değildir. İnstagramı bizler tabletler de ve diğer teknolojik ürünlerde de kullanabiliriz. Diğer teknolojik ürünlerde kullanılan sosyal medya hesapları yine aynı şekilde akıllı telefon kadar çok kullanışlı olmamaktadır.İnstagramakıllı telefonların artık vazgeçilmez bir sosyal medya hesabı olmaktadır. Akıllı telefonlar da kullanılan birçok uygulama kendilerini günden güne yenileyerek devam etmektedir. Aslında son zamanlarda teknolojinin bu kadar çok gelişmesi bu tip yeniliklere zemin hazırladığı için bu durumlara da çok fazla şaşırmamak gerekmektedir. Akıllı telefonlar üzerinden giriş yapan kullanıcıların bir diğer karşılaştıkları durum ise kullanıcıların e posta adreslerinin şifrelerini unutmaları olmaktadır. Bu şu anlık herhangi bir olumsuz durum yaratmasa da aslında sonradan mutlaka olumsuz bir durum yaratacaktır.

İnstagram da eğer ki e posta adresinizin şifresini ve ya e posta adresinizi unutur iseniz bu durumu kolay yoldan değiştirmek mümkündür. Öncelikle akıllı telefonlarınızdan instagram uygulamasına girerek oradan da ayarlar bölümüne giriniz. Ayarlar bölümünde ise profil ya da kullanıcı ayarlar bölümüne giriş yapın. Bu bölüme de giriş yaptıktan sonra en alt tarafta e posta bölümü yer almaktadır. Siz oradaki e posta adresinizi bilmiyor ve ya şifresini unuttu iseniz başka bir e posta adresi ile değişim yapmanız mümkündür. Diyelim ki değiştireceksiniz. İnstagram e posta değiştirmeyaomak için orada bulunan e posta adresini silerek yerine yenisini kayıt etmeniz gerekmektedir. Buranın yerine yeni açmış olduğunuz ya da var olan bir e posta adresini yazabilirsiniz. Sonrada sizden bu e posta adresine gelen onay linkinin tıklanması istenecektir. Bu kısmı hallettikten sonra mail adresinize giriş yaparak oradaki gelen onay linkine tıklayınız. Onay linkine tıkladıktan sonra mail adresiniz artık onaylanmış olacaktır.

İnstagram üzerinde e posta oldukça önemlidir. Herhangi bir hesap çalıştı durumlarında e posta adresiniz ile bu hesaplara erişim sağlayarak giriş yapabilirsiniz. Şifrenizi yeniden belirlemek için mutlaka e posta hesabınıza giriş yapacağınız için sadece çalan kişiler instagram hesabınızı çalmış olacaklardır.


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. İnstagram E Posta Değiştirme için yorumda bulun

    İnstagram E Posta Değiştirme için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak İnstagram E Posta Değiştirme için ilk yorumu yapabilirsin.