İnstagram da engelleyenleri görme

Sosyal medya hesapları insan ilişkilerinde de oldukça çok önemli bir rol oynamaktadır. İnsanlar artık birbirlerinin görüşlerini ve ya neyi sevip neyi sevmediklerini kolay bir şekilde instagram hesaplarından öğrenmektedir. Bundan dolayı da instagram hesapları çok fazla insan hayatının birçok alanında olmaktadır. instagram hesaplarının bu derece çok olması aslında diğer sosyal medya hesapları ile de ilişkilidir. İnstagram hesabınız var ise mutlaka diğer sosyal medya hesaplarını da kullanıyorsunuz demektir.

İnsanların son zamanlarda çok fazla bir takipçi kasma ve ya birbirleri ile takipleşme çabası olduğu görülmektedir. Eğer ki bir kullanıcı diğerini takip ediyor ise oda mutlaka bir geri takip yapmaktadır. Ancak eğer ki anında takipten çıkmış ve ya onu engellemiş ise karşıdaki de aynı suretle onu arkadaşlıktan çıkarmaktadır. Bu durum her ne kadar gülünç olsa da aslında sosyal medyanın insan ilişkileri yönünü açıkça ortaya koymaktadır. Sizler eğer ki bir kullanıcı ile birlikte takipleşiyor iseniz ve o sizi engellemiş ya da engellememiş diye anlamak için öncelikle arama yerinden onun adını aratın. Eğer ki onun adı orada çıkıyor ise ve takip et butonu da var ise o sizi engellememiş ve sadece takipten çıkarmıştır. Bunu anlamanın en basit yolu budur. Ancak eğer ki arama yaptığınız kullanıcı bulunamıyor ve ya orada çıkmıyor ise ne yazık ki aramış olduğunuz kullanıcı sizi engellemiş demektir. Bunu diğer bir arkadaşınızın instagram hesabından da yapabilirsiniz. Eğer ki sizde çıkmayan kullanıcı adı arkadaşınızın instagram hesabından arama yaptığınız anda çıkıyor ise o sizi engellemiş demektir.

İnstagram da engelleyenler görme konusuna en son bir uygulama ile son verelim. Eğer ki akıllı telefonunuz var ise sizler de telefonunuzun market bölümünden instagram engellemeve ya takipçi adı altında arama yapar iseniz orada bulunan uygulamalar yardımı ile kimin sizi engellediğini rahatlıkla görebileceksiniz. Eğer ki uygulamalar da çok fazla bir durum yok ise ne yazık ki bu işi ücretli bir şekilde yapan web siteleri vardır. Onlardan engelleyenleri rahatlıkla görebilirsiniz.


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. İnstagram da engelleyenleri görme için yorumda bulun

    İnstagram da engelleyenleri görme için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak İnstagram da engelleyenleri görme için ilk yorumu yapabilirsin.