İçerde Dizisi İçin Şok Karar

Yayınlanmaya başladığı günden beri reytingleri alt üst eden dizi İçerde, kısa sürede büyük bir hayran kitlesine sahip oldu. Çağatay Ulusoy ve Aras Bulut İynemli’ nin başrolünde yer aldığı dizi, birbirinden habersiz büyüyen iki kardeşin hikâyesini konu ediniyor. Polis okulunda okuyan iki kardeşin yolu, onları kaçıran adam nedeniyle yıllar sonra kesişiyor. İçerde dizisinin bu farklı konusu, kısa sürede elde edilen başarıda önemli bir paya sahip.

Dizinin yapımcıları, diziyi tadında bırakmak için yalnızca bir sezonluk anlaşma yaptı. Buna göre İçerde dizisi, bu sezon yayınlandıktan sonra ekranlara veda edecek. Yüksek reytingli dizilerin bu kadar kısa sürede ekranlara veda etmesine alışık olmadığımızdan İçerde dizisinin gelecek sezon yayında olmayışı hepimizde şok etkisi yarattı diyebiliriz. Özellikle Çağatay Ulusoy hayranlarının bu duruma fazlasıyla üzüldüğü görülmekte. Sosyal medyada tepkilerini dile getiren dizinin fanları da böylesine başarılı bir dizinin devam etmesi gerektiğini belirtiyor.

İçerde dizisinin gelecek sezon yayınlanmayacak olması, dizinin bu sezon fazlasıyla hareketli geçeceğine işaret. Belki de elde edilen yüksek reyting rakamlarının ardından yapımcılar da geri adım atmak zorunda kalacak.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. icerde-dizisi-fragmani-yayinlandi İçerde Dizisi İçin Şok Karar için yorumda bulun

    İçerde Dizisi İçin Şok Karar için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak İçerde Dizisi İçin Şok Karar için ilk yorumu yapabilirsin.