İçerde Dizisi Fragmanı Yayınlandı

Muhteşem oyuncu kadrosu ve sıra dışı hikâyesiyle daha başlamadan büyük ses getiren İçerde dizisi, sosyal medyayı da salladı. Başta Twitter kullanıcıları olmak üzere birçok sosyal medya kullanıcısı, İçerde dizisi ne zaman başlayacak? diye merak etmekte. İçerde dizisiyle ilgili tüm merak edilenler haberimizin devamında.

İlk olarak İçerde dizisi ne zaman başlayacak? sorusuna yanıt verelim. İçerde dizisi, 19 Eylül Pazartesi akşamı saat 20.00’de Show Tv ekranlarında yayın hayatına başlıyor. Başrollerini Çağatay Ulusoy ve Aras Bulut İynemli’ nin paylaştığı dizide Çetin Tekindor ve Mustafa Uğurlu gibi usta oyuncular da yer alıyor. Farklı yolları seçen iki kardeşin dramatik ve heyecan dolu hikâyesini konu alan İçerde dizisi, bu sezon izleyicileri ekran başına toplayacak gibi duruyor. Reyting listelerini fazlasıyla zorlaması beklenen İçerde dizisinin ilk fragmanı da büyük ses getirdi. İçerde dizisi fragmanı, dizinin ne kadar kaliteli olduğuyla ilgili önemli tüyolar veriyor.

Ay Yapım imzalı İçerde dizisi, Uluç Bayraktar yönetmenliğinde yayınlanacak. İçerde dizisi senaryosu ise Ertan Kurtulan ve Toprak Karaoğlu işbirliği ile yazılıyor. İşte karşınızda heyecan dolu İçerde dizi fragmanı;

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. icerde-dizisi-fragmani-yayinlandi İçerde Dizisi Fragmanı Yayınlandı için yorumda bulun

    İçerde Dizisi Fragmanı Yayınlandı için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak İçerde Dizisi Fragmanı Yayınlandı için ilk yorumu yapabilirsin.