İçerde Dizisi Celal Kimdir?

Show TV’ nin yeni sezon dizilerinden biri olan İçerde, ilk bölümüyle izleyiciyi ekran başına bağladı. Özellikle hikâyesi ve kaliteli oyuncularıyla dikkat çeken dizide birçok karakterin izleyicide hayranlık uyandırması bekleniyor. Bu karakterlerden birisi de Kebapçı Celal Karabaş olarak dikkat çekiyor. Peki, İçerde dizisi Celal kimdir? İçerde dizisi Celal’in gerçek adı nedir? Bu soruların yanıtını haberimizin devamında bulabileceksiniz.

İçerde dizisinde Kebapçı Celal Karabaş karakteriyle karşımıza çıkan Çetin Tekindor, izleyiciyi şaşırtacağı bir rolle ekranlara döndü. Genelde babacan ve iyi kalpli karakterleri canlandıran Tekindor, bu defa acıması olmayan bir mafya babasını canlandıracak. Dizi için saçlarını uzatan Çetin Tekindor, rolünün hakkını daha ilk bölümden fazlasıyla verdi. Kebapçı Celal Karabaş karakteriyle ne kadar kaliteli bir oyuncu olduğunu gösteren Çetin Tekindor, izleyiciden şimdiden tam not aldı.

Gelelim bir de Kebapçı Celal Karabaş karakterine. İçerde Celal kimdir? diye merak ediyorsanız bu karakterin acımasız bir mafya babası olduğunu söylememiz mümkün. Racon sahibi olan ‘’Kebapçı’’ lakaplı Celal, yeraltının en saygı duyulan isimlerinden biri. Sarp’ ın (Çağatay Ulusoy) yol göstericisi olarak karşımıza çıkan Kebapçı Celal Karabaş, Sarp’ın da kendisi gibi acımasız olmasını istiyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. icerde-dizisi-celal-kimdir İçerde Dizisi Celal Kimdir? için yorumda bulun

    İçerde Dizisi Celal Kimdir? için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak İçerde Dizisi Celal Kimdir? için ilk yorumu yapabilirsin.