İçerde Dizisi 4.Bölümde Sır Perdesi Aralanıyor

İlk bölümleriyle heyecan fırtınası estiren İçerde dizisi, 4.bölümüyle de esip gürleyeceğe benziyor. İçerde dizisi 4.bölüm fragmanı, bu bölümün oldukça hareketli geçeceğini gösteriyor. Celal’in mekanına dinleme cihazı yerleştiren Sarp, diğer yandan Celal’in kızı Melek’i kendine aşık etmek için büyük uğraş vermektedir.

Celal, mekânına yerleştirilen dinleme cihazını kimin yerleştirdiğini görmek adına adamlarından kamera kayıtlarını çıkarmalarını ister. Bilgisayar başına geçip kamera kayıtlarını izlemeye başlayan Celal, gördükleri karşısında adeta şok olur ve bilgisayarı yere çalar. Bu arada mekânı dinleyen Yusuf Müdür, Celal’in kamera kayıtlarını izleme anını canlı olarak dinlemektedir.

Mert ve Sarp, kardeş olduklarını henüz öğrenmemişlerdir. Birbirlerinin hayatını kurtaran Mert ve Sarp arasında ilk iletişim kurulmuş olur. Celal, adamlarıyla beraber Mert’in orada olduğunu bilmeden mahalleye gelir. Mert, karşısında Celal ve adamlarını görünce büyük bir şok yaşar. Celal’de karşısında Mert’i görünce şaşkına döner. Sarp ise diğer yanda Melek’i etkilemenin peşindedir. Sarp’tan etkilenmeye başlayan Melek, Sarp’ın kendisiyle neden ilgilendiğinden habersizdir. Cevap bekleyen birçok sorunun yanıt bulacağı İçerde dizisi 4.bölümü Pazartesi akşamı saat 20.00’de Show Tv ekranlarında olacak. İçerde 4.bölüm fragmanını alt kısımda yer alan videodan izleyebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. icerde-dizisi-fragmani-yayinlandi İçerde Dizisi 4.Bölümde Sır Perdesi Aralanıyor için yorumda bulun

    İçerde Dizisi 4.Bölümde Sır Perdesi Aralanıyor için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak İçerde Dizisi 4.Bölümde Sır Perdesi Aralanıyor için ilk yorumu yapabilirsin.