HÜKÜMET KADIN FİLMİNİN ELEŞTİRİSİ

HÜKÜMET KADIN FİLMİNİN ELEŞTİRİSİ

Türk sinemasından günümüzde birbiri ardına komedi filmler vizyona girmektedir. Geçtiğimiz yıllarda bu filmler arasına bir yenisi daha katılmıştır. Hükümet Kadın filmi vizyona girdiği andan itibaren büyük ilgi ve merakla seyircileri sinema salonuna çekmiştir.

Yönetmenliği ve senaryosunu Sermiyan Midyat’ın üstlendiği filmin başrollerinde usta oyuncu Demet Akbağ ile birlikte Ercan Kesal, Bülent Çolak ve Cezmi Baskın’ı görmekteyiz. Hükümet Kadın izlerken siz de kahkahalarınıza engel olamayacak ve keyifli zamanlar geçireceksiniz.

Mardin’de geçen hikayede 8 çocuk annesi ve okuma yazma bilmeyen bir kadındır. Kocası Belediye Başkanlığı yapan kadının hayatı bir anda Belediye Başkanı olmasıyla birlikte değişmiştir. Ev hanımlığı gibi bu görevini de büyük bir titizlikle ve ustalıkla yerine getiren ve kısa zamanda hükümet gibi kadın unvanını da alan Xate sadece Midyat’ı değil artık tüm Türkiye’yi değiştirecek kararlara imza atmaktadır.

Sinemalarda Hükümet Kadın hd izleme imkanı ile seyircilere sunulmuştur. Siz de sinemalarda istediğiniz halde bu filme izleyemediyseniz Hükümet Kadın full izlemek için googlede yazmanız yeterlidir.


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. hukumet-kadin-filminin-elestirisi HÜKÜMET KADIN FİLMİNİN ELEŞTİRİSİ için yorumda bulun

    HÜKÜMET KADIN FİLMİNİN ELEŞTİRİSİ için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak HÜKÜMET KADIN FİLMİNİN ELEŞTİRİSİ için ilk yorumu yapabilirsin.