Hayatımın Aşkı Final Yapıyor

Kanal D’nin sevilen dizileri arasında yer alan Hayatımın Aşkı ile ilgili bugünlerde sosyal medyada birçok spekülasyon çıkmaktaydı. Sosyal medya kullanıcıları, bütün hafta Hayatımın Aşkı final mi yapacak? Hayatımın Aşkı final olacak mı? gibi sorularla ilgili yorumlar yaptılar. Hayatımın Aşkı tanıtım fragmanında kesinleşen dizi finali, bu hafta gerçekleşecek.

Hayatımın Aşkı dizisinin final yapacağı kesinleşince bu sefer Hayatımın Aşkı final bölümü ne zaman? gibi sorular sorulmaya başlandı. Hayatımın Aşkı dizisinin finali 20 Eylül Pazar akşamı saat 20.00’de ekranlara gelecek. Yaz boyunca izleyicinin büyük beğenisini kazanan Hayatımın Aşkı, ne yazık ki bu hafta son kez yayınlanacak. Peki, Hayatımın Aşkı finalinde neler olacak?

Hayatımın Aşkı dizisinin son bölümünde Demir ve Gökçe arasında bir yakınlaşma olur. Demir, Gökçe’ye evlilik teklifi edeceğini Sezen’ e söyler. Gökçe’ye aşık olan Kaan ise artık tüm duygularını açığa çıkarmış ve Gökçe’nin kendisine şans vermesini beklemektedir. Demir ve Kaan arasında bir seçim yapmak zorunda kalan Gökçe’yi zor anlar beklemektedir. Bakalım Gökçe sonunda hayaline kavuşup Demir’le mi evlenecek yoksa kendisine deliler gibi aşık olduğunu söyleyen Kaan’ı mı tercih edecek? Tüm bu soruların yanıtı, 20 Eylül Pazar akşamı saat 20.00’de Kanal D ekranlarında yanıt bulacak.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. hayatimin-aski-final-yapiyor Hayatımın Aşkı Final Yapıyor için yorumda bulun

    Hayatımın Aşkı Final Yapıyor için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Hayatımın Aşkı Final Yapıyor için ilk yorumu yapabilirsin.