Hayatımın Aşkı Dizisi Kaan Kimdir?

Pazar akşamlarının vazgeçilmez dizilerinden biri olan Hayatımın Aşkı, her bölümüyle izleyicisini etkilemeyi başarıyor. Oyuncu kadrosuyla dikkat çeken dizinin en ilgi gören karakterlerinden birisi Kaan, özellikle genç kızların büyük beğenisini kazanan Kaan karakteri, herkes tarafından merak edilmekte. Hayatımın Aşkı dizisi Kaan kimdir? Gerçek adı nedir ve kaç yaşındadır? gibi tüm soruların yanıtını yazımızın devamında bulacaksınız.

Hayatımın Aşkı dizisinin Kaan’ı gerçekte Berk Hakman olarak biliniyor. Yakışıklı oyuncu 1,78 cm boyunda.  14 Ağustos 1981 tarihinde Ankara’da dünyaya gelen Hakman, karşımıza ilk olarak 2003 yapımı Okul filmiyle çıktı. Bu tarihten itibaren çok sayıda filmde ve dizide yer alan Hakman için dönüm noktası ise ‘’Suskunlar’’ dizisindeki rolü oldu. Daha sonra Kaçak dizisinde yeniden karşımıza çıkan Berk Hakman, şimdilerde Hayatımın Aşkı dizisinde Kaan karakterini canlandırıyor.

Dizide esas kız Gökçe’nin en yakın arkadaşlarından biri olan Kaan, Gökçe’ye sırılsıklam aşık. Ne var ki Gökçe’nin bundan haberi yok ve o da patronu Demir’e aşık. Bu aşk üçgeninin en keskin köşesinde yer alan Kaan, Gökçe’ye bu kadar yakın olup da ona sahip olamamaktan ve onun dikkatini çekememekten mustarip. Hayatımın Aşkı dizisini izlediğinizde Kaan karakterine ve bu karakteri canlandıran Berk Hakman’a adeta hayran olacaksınız. Bu arada Hayatımın Aşkı dizisi, Pazar akşamları saat 20:00’de Kanal D ekranlarında yayınlanıyor.


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Hayatımın Aşkı Dizisi Kaan Kimdir Hayatımın Aşkı Dizisi Kaan Kimdir? için yorumda bulun

    Hayatımın Aşkı Dizisi Kaan Kimdir? için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Hayatımın Aşkı Dizisi Kaan Kimdir? için ilk yorumu yapabilirsin.