Hayatımın Aşkı Dizisi Gökçe Kimdir?

Kanal D’nin sevilen dizilerinden biri olan Hayatımın Aşkı, eğlenceli karakterleriyle bir hayli dikkat çekmeyi başarıyor. Gökçe, bu eğlenceli karakterler arasında ilk sırada yer alıyor. Peki, Hayatımın Aşkı dizisi Gökçe kimdir? Hayatımın Aşkı dizisinde Gökçe karakteri, Hande Doğandemir tarafından canlandırılıyor. 22 Kasım 1985 Ankara doğumlu güzel oyuncu, daha önce oynadığı dizilerde elde ettiği başarıları Hayatımın Aşkı dizisiyle devam ettiriyor.

Hayatımın Aşkı Gökçe kimdir? sorusuna gelirsek konuya Gökçe’nin eğlenceli kişiliğiyle başlayabiliriz. Gökçe, 30 yaşında ve bekârdır. Çalıştığı reklam şirketinin patronu Demir’e (Serkan Çayoğlu) adeta sırılsıklam aşık olan Gökçe, onun dikkatini çekmek için büyük çaba sarf etmekte, bunu yaparken de kendini birbirinden ilginç olayların tam ortasında bulmaktadır.

Yakın arkadaşı Kaan’ın (Berk Hakman) kendisine olan ilgisinden habersiz, tamamen Demir’i tavlamaya odaklanan Gökçe, iş yerinde Demirle samimi olmak için türlü türlü oyunlar çevirir. Demir’i tavlamak isterken ailesinden ve en yakın arkadaşı Sema’dan yardım alan Gökçe, her seferinde hüsrana uğramakta, yine de denemeye devam etmektedir. Sempatik ve eğlenceli tavırlarıyla dikkat çeken Gökçe, diziye fazlasıyla renk katmayı başarıyor.


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Hayatımın Aşkı Dizi Gökçe Kimdir Hayatımın Aşkı Dizisi Gökçe Kimdir? için yorumda bulun

    Hayatımın Aşkı Dizisi Gökçe Kimdir? için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Hayatımın Aşkı Dizisi Gökçe Kimdir? için ilk yorumu yapabilirsin.