Hayatımın Aşkı Demir Kimdir?

Hayatımın Aşkı dizisi, eğlenceli sahneleri ve dikkat çekici senaryosu ile beklenenden daha büyük bir popülariteye erişti. Dizi kadar dizinin karakterleri de adlarından sıkça söz ettiriyor. Dizide en merak edilen karakterlerden birisi de Demir’dir. Bu yazımızda Hayatımın Aşkı Demir kimdir ve kim tarafından canlandırılmaktadır? sorusunun cevabını bulacaksınız. Birçok kişi tarafından merak edilen Hayatımın Aşkı dizisi Demir kimdir? sorusu, bu yazımızda cevap bulacak.

Hayatımın Aşkı dizisinde Demir karakterine yakışıklı oyuncu Serkan Çayoğlu hayat veriyor. 1987 Almanya doğumlu Serkan Çayoğlu, Kiraz Mevsimi dizisinden rol arkadaşı olan Özge Gürel ile aşk yaşıyor. Genç oyuncu 1.84 boyu ve yakışıklılığıyla dikkat çekmeyi başarıyor. Oyunculuktan önce modellik ve mankenlik de yapan Çayoğlu, aldığı oyunculuk dersleri sonrasında kendini tamamen bu işe vermiş durumda.

Serkan Çayoğlu’ nun canlandırdığı Demir karakteri, reklam sektörünün ünlü isimlerinden Hulusi Cerrahoğlu’nun oğlu. Dizide Ajans 237 isimli reklam ajansının sahibi olan Demir, kızların hayran olduğu bir yakışıklılığa ve karizmaya sahip. Ajansında çalışan Gökçe de (Hande Doğandemir) diğer kızlar gibi Demir’e fazlasıyla hayran, hem de ne hayranlık. Zamanla aşka dönüşen bu hayranlık, hem Demir’in; hem de Gökçe’nin başına büyük dertler açıyor. Zengin ve yakışıklı bir reklamcı olan Demir, özgüveni yüksek ve hırslı bir kişiliğe sahip.


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Hayatımın Aşkı Demir Kimdir Hayatımın Aşkı Demir Kimdir? için yorumda bulun

    Hayatımın Aşkı Demir Kimdir? için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Hayatımın Aşkı Demir Kimdir? için ilk yorumu yapabilirsin.