Hayat Sevince Güzel Zeynep Kimdir?

Fox Tv’ de yayınlanan Hayat Sevince Güzel dizisinin izleyicileri, diziye katılan Zeynep karakterini fazlasıyla merak ediyor. Özellikle sosyal medyada Hayat Sevince Güzel Zeynep kimdir? diye sorular soran kullanıcılar, genç oyuncunun güzelliğinden fazlasıyla etkilenmiş olmalı. Hayat Sevince Güzel adlı dizide köye gelir gelmez herkesin dikkatini çeken Zeynep, güzel oyuncu Damla Aslanalp tarafından canlandırılıyor.

Damla Aslanalp, 1990 Almanya doğumlu. 1.75 boyundaki güzel oyuncu Gelsenkirchen kentinde düzenlenen Miss Turkuaz yarışmasında 3. olarak önemli bir başarı elde etmiştir. Damla Aslanalp, adını ilk olarak Kadim Dostum dizisiyle duyurmayı başarmıştır. Daha sonra TRT 1’de yayınlanan Filinta dizisinde karşımıza çıkan Damla Aslanalp, buradaki performansıyla izleyicinin gönlünde adeta taht kurmuştur.

Damla Aslanalp, Hayat Sevince Güzel adlı dizide Zeynep rolüyle kısa sürede büyük dikkat çekmeyi başarmıştır. Dizide sıkça sosyal medya kullanması, onu farklı karakterlerden biri haline getirmiştir. Neredeyse köyün tüm erkeklerini kendine hayran bırakan Zeynep, güzelliği kadar tatlı ve sempatik tavırlarıyla da büyük beğeni kazanmıştır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. hayat-sevince-guzel-zeynep-kimdir Hayat Sevince Güzel Zeynep Kimdir? için yorumda bulun

    Hayat Sevince Güzel Zeynep Kimdir? için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Hayat Sevince Güzel Zeynep Kimdir? için ilk yorumu yapabilirsin.