Hayat Sevince Güzel Barış Kimdir?

Hayat Sevince Güzel dizisinin en beğenilen karakterlerinden biri olan Barış, yakışıklılığıyla genç kızları adeta büyülüyor. Dizide Barış’ı gören çoğu izleyici, Hayat Sevince Güzel Barış kimdir? diye merak ediyor. Bu yazımızda Hayat Sevince Güzel Barış kimdir, gerçek adı nedir, nerelidir ve kaç yaşındadır? gibi soruların cevaplarını bulabilirsiniz.

Dizinin en yakışıklı karakteri olarak bilinen Barış, kendini adeta çapkınlığa adamış ve birçok güzelle birlikte olmaya söz vermiş biri. Serseri görüntüsünün ardında oldukça romantik bir prens yatıyor. Hayat Sevince Güzel dizisinde Barış karakterini yakışıklı oyuncu Burak Çelik canlandırıyor. 2013 Best Model of Turkey yarışmasının birincisi olan Çelik, aynı yıl düzenlenen Best Model of The World yarışmasında da birincilik elde etti. Tescilli yakışıklı Burak Çelik, 21 Temmuz 1992’de İstanbul’da doğdu. 1.91 boyundaki genç oyuncu, daha önce Karagül dizisinde rol aldı. Dizideki performansıyla büyük beğeni kazanan Burak Çelik, oyunculuk kariyerine Hayat Sevince Güzel dizisiyle devam ediyor.

Burak Çelik’in sevgilisi ise kendisi gibi oyuncu ve model olan Ayşenur Özkan. Mutlu bir birlikteliğe sahip olan Burak Çelik ve Ayşenur Özkan çifti, birbirlerine fazlasıyla yakışıyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. hayat-sevince-guzel-baris-kimdir Hayat Sevince Güzel Barış Kimdir? için yorumda bulun

    Hayat Sevince Güzel Barış Kimdir? için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Hayat Sevince Güzel Barış Kimdir? için ilk yorumu yapabilirsin.