Hayat Şarkısı Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak?

Geçtiğimiz sezonun büyük ilgi gören dizilerinden biri olan Hayat Şarkısı, yeni sezonda da ekranlardaki yerini alacak. Dizinin hayranları, Hayat Şarkısı yeni sezon ne zaman başlayacak? sorularını sormaya başladı bile. Bu yazımızda Hayat Şarkısı Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak? sorusunun yanıtını bulabilirsiniz.

Yeni sezonda da Kanal D ekranlarında yayınlanacak olan Hayat Şarkısı, oldukça başarılı bir yeni sezon fragmanıyla izleyicinin karşısına çıktı. Sualtında çekilen görüntülerde bir araya gelen başrol oyuncuları Birkan Sokullu ve Burcu Biricik, yeni sezon öncesi oldukça iddialı olduklarını gösterdi.

Hayat Şarkısı yeni sezonu 20 Eylül Salı günü ekranlarda olacak. Yayınlanan fragmanla birlikte yeni sezonun nasıl başlayacağı da büyük merak konusu olmaya başladı. Kerim ve Hülya’nın denizde mutlu bir şekilde birbirlerine doğru yüzdüğü sahnede Kerim’in bir anda ellerini çekmesiyle beraber parmağından çıkan yüzüğü Hülya’da büyük şaşkınlık yaratıyor. Yüzüğü alıp denizden çıkan Hülya, Kerim’i göremeyince adeta çıldırıyor. Göksel’in ‘’Acıyor’’ adlı dram yüklü parçasının arka planda kullanıldığı bu sahne, sosyal medyada da en çok konuşulan konulardan biri haline geldi. Bakalım Hayat Şarkısı dizisinin yeni sezonunda neler yaşanacak? Hep birlikte bekleyip göreceğiz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. hayat-sarkisi-yeni-sezon-ne-zaman-baslayacak Hayat Şarkısı Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak? için yorumda bulun

    Hayat Şarkısı Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak? için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Hayat Şarkısı Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak? için ilk yorumu yapabilirsin.