Hayat Bazen Tatlıdır Ne Zaman Başlayacak?

Eğlenceli tanıtımlarıyla izleyicinin dikkatini şimdiden çekmeyi başaran Hayat Bazen Tatlıdır için geri sayım başladı. İzleyiciler, Hayat Bazen Tatlıdır ne zaman başlayacak, Hayat Bazen Tatlıdır hangi kanalda, dizide hangi oyuncular yer alıyor? gibi soruların cevaplarını arıyor. Bu soruların cevabını haberimizin detaylarında bulabilirsiniz.

Star Tv’ de başlayacak olan Hayat Bazen Tatlıdır dizisi ne zaman başlayacak? diye merak ediyorsanız müjdeli haberi sizlerle paylaşabiliriz. Hayat Bazen Tatlıdır, 16 Ekim Pazar saat 20.00’de Star Tv ekranlarında başlıyor. Ufuk Özkan, Kanbolat Görkem Arslan ve Birce Akalay’ ın başrolleri paylaştığı Hayat Bazen Tatlıdır adlı dizi, her Pazar Star ekranlarında olacak. Bu keyifli diziyi kaçırmamanızı şiddetle tavsiye ederiz.

Gelelim Hayat Bazen Tatlıdır dizisinin konusuna. Şimdiye kadar hep doğruyu ve olması gerekeni savunan, bu yüzden başına türlü belalar alan Hayat öğretmen, yeni tayin olduğu okulda da kendinden taviz vermemeye devam eder. Ne var ki yeni okulunda Hayat öğretmeni bekleyen bazı sürprizler vardır. Hayat Bazen Tatlıdır dizisinin senaryosunu Gani Müjde kaleme alırken yönetmen koltuğunda ise Hamdi Alkan oturuyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. hayat-bazen-tatlidir-ne-zaman-baslayacak Hayat Bazen Tatlıdır Ne Zaman Başlayacak? için yorumda bulun

    Hayat Bazen Tatlıdır Ne Zaman Başlayacak? için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Hayat Bazen Tatlıdır Ne Zaman Başlayacak? için ilk yorumu yapabilirsin.