Hayat Bazen Tatlıdır Koray Kimdir?

Hayat Bazen Tatlıdır dizisi, bu sezon özellikle gençlerin büyük ilgi göstereceği bir dizi olacağa benziyor. Yıllardan beri eğitim hayatında çeşitli zorluklar yaşayan Hayat Öğretmen’in yeni tayin olacağı okulda başına gelecekleri anlatan Hayat Bazen Tatlıdır dizisi, hikâyesi kadar kaliteli oyuncu kadrosuyla da dikkat çekiyor.

Hayat Bazen Tatlıdır dizisinde dikkat çeken birçok karakterden söz etmemiz mümkün. Bu karakterlerden birisi de şüphesiz ki Koray. Hayat Bazen Tatlıdır Koray kimdir, gerçek adı nedir ve kaç yaşındadır? tarzındaki tüm soruların yanıtını sizler için araştırdık. Hayat Bazen Tatlıdır Koray kimdir? sorusunun cevabı Anıl Tetik. Survivor yarışmasıyla adını duyuran Anıl, yakışıklılığıyla özellikle genç kızların fazlasıyla beğendiği bir isim. Anıl Tetik, Hayat Bazen Tatlıdır dizisinde okulun öğrencilerinden biri olan Koray karakterine hayat verecek.

Anıl Tetik, 1 Temmuz 1991’de İstanbul’da dünyaya geldi. Survivor yarışmasında adını milyonlara duyurmayı başaran Anıl, tam bir motor tutkunu. Daha önce motor sporlarında büyük başarılar elde eden Tetik, Survivor sonrasında Alemin Kıralı adlı dizide rol almıştı. Aldığı oyunculuk eğitimleriyle beraber kariyerini dizi ve film oyunculuğu üzerine planlama kararı alan Anıl’ın Hayat Bazen Tatlıdır dizisinde nasıl bir performans sergileyeceği merak konusu.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. er dedi ki:

    koray çok tatlısın janim seni COK SEVİYORUM AŞK OLARAK bebeğim