Hayat Bazen Tatlıdır Hayat Öğretmen Kimdir?

Star Tv ekranlarında yayına başlayacak olan Hayat Bazen Tatlıdır dizisi, fragmanlarıyla dikkat çekiyor. Dizide izleyicinin en beğeneceği isimlerin başında Hayat öğretmen gelecek. Peki, Hayat Bazen Tatlıdır Hayat öğretmen kimdir, gerçek adı nedir, nerelidir ve kaç yaşındadır? Tüm bu soruların yanıtına ulaşmak için sizleri haberimizin devamını okumaya davet ediyoruz.

Hayat Bazen Tatlıdır Hayat öğretmen kimdir? sorusunun yanıtı Birce Akalay. Son yıllarda birçok başarılı yapımda başrol oynayan güzel oyuncu, şimdi de Hayat Bazen Tatlıdır dizisinin başrolünde yer alacak. 1.73 boyundaki güzel oyuncu, 19 Haziran 1984 tarihinde İstanbul’da dünyaya geldi. Daha önce Küçük Ağa dizisinde kocası rolündeki Sarp Levendoğlu ile evli olan Birce Akalay, 2007 yılından bu yana sürekli kameraların karşısında.

2007’de Asi dizisinde rol alan Akalay, daha sonra Kader, Senin Uğruna, Alayına İsyan, Kış Masalı, Yer Gök Aşk, Böyle Bitmesin, Ben Onu Çok Sevdim, Küçük Ağa, Evli ve Öfkeli gibi dizilerde rol aldı. Birce Akalay, aynı zamanda televizyon programcısı ve sunucusu olarak da birçok yapımda görev aldı. Son olarak eşi Sarp Levendoğlu ile birlikte başrolünde yer aldığı Deliormanlı filminde dikkatleri üzerine çeken Akalay, güzelliği ve etkileyici bakışlarıyla oldukça büyük beğeni kazanıyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. hayat-bazen-tatlidir-hayat-ogretmen-kimdir Hayat Bazen Tatlıdır Hayat Öğretmen Kimdir? için yorumda bulun

    Hayat Bazen Tatlıdır Hayat Öğretmen Kimdir? için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Hayat Bazen Tatlıdır Hayat Öğretmen Kimdir? için ilk yorumu yapabilirsin.