Hayat Bazen Tatlıdır Gözde Kimdir?

Bugün sizlere Star Tv ekranlarında bu sezon başlayan Hayat Bazen Tatlıdır dizisinin en güzel kızlarından biri olan Gözde’yi tanıtacağız. Dizinin tüm tanıtımlarında güzelliğiyle dikkatleri üzerine çeken Gözde, gençlerin yeni sevgilisi olacağa benziyor. Peki, Hayat Bazen Tatlıdır Gözde kimdir, gerçek adı nedir ve kaç yaşındadır? Bu soruların yanıtını öğrenmek için haberimizin devamına göz atabilirsiniz.

Hayat Bazen Tatlıdır Gözde kimdir? sorusunun yanıtı Simay Barlas. 1.66 boyunda ve 47 kilogram ağırlığında olan güzel oyuncu, yalnızca 18 yaşında. Daha önce Paramparça adlı dizide rol alan ve burada da dikkatleri üzerine çeken genç yıldız, güzelliği kadar fiziğiyle de büyük beğeni topluyor.

Simay Barlas, bu sezon Hayat Bazen Tatlıdır dizisinde Gözde karakterine hayat verecek. Güzelliğinin yanı sıra etkileyici bakışlarıyla da erkeklerin kalbini kazanan genç oyuncu, ileriki yıllarda adından sıkça söz ettireceğe benziyor. Oyunculuğun yanı sıra modellik de yapan Barlas, kahverengi saçları ve gözleriyle etrafına adeta ışık saçıyor. İzleyiciler, Simay Barlas’ın Hayat Bazen Tatlıdır dizisinde göstereceği performansı şimdiden merak ediyor doğrusu.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. hayat-bazen-tatlidir-gozde-kimdir Hayat Bazen Tatlıdır Gözde Kimdir? için yorumda bulun

    Hayat Bazen Tatlıdır Gözde Kimdir? için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Hayat Bazen Tatlıdır Gözde Kimdir? için ilk yorumu yapabilirsin.