Havataş Servis Saatleri Hakkında Bilgi

Havataş, ülkemiz içerisinde yolcu potansiyeli yüksek olan havalimanlarına yolcu transferi konusunda oldukça profesyonel hizmetler sunmaktadır.

Havayolu, yapı olarak dünyanın en hızlı ulaşım ağlarından birisi olarak gösterilmekte. Dünyanın en uzun notalarını birkaç günlük sürede bir araya getiren uçak seyahatleri, insanların son zamanlardaki en büyük keşiflerinden birisidir. Giderek artan havayolu firması sayesinde uçak biletlerinde meydana gelen düşüş, otobüs seyahatlerinden daha indirimli yolculuklar yapılmasına olanak sağlamakta. Havalimanları, genel olarak şehirlerin oldukça uzak bir bölümünde yer almasından dolayı en büyük sıkıntılardan birisi de şehir merkezlerinden ulaşımın olduğunu söyleyebiliriz. Havalimanı ulaşımları konusunda bazı uçuş firmaları servis ağlarını oluşturmasına karşın genel olarak tüm yolcular kendilerinden sorumlu olarak havalimanlarına ulaşmak durumunda kalmaktalar. Bu konu ile ilgili oldukça profesyonel hizmet veren Havataş, yolcuların havaalanı transferleri konusunda uzman bir destek sağlamaktadır.

 

Havataş, ülkemiz içerisinde yolcu potansiyeli yüksek olan havalimanlarına yolcu transferi konusunda oldukça profesyonel hizmetler sunmaktadır. Her havayolu firmasının uçuşlar öncesi yolcu transferlerini sağlıyor olması oldukça büyük avantaj olarak gösterilmekte olup yolcuların mağdur ya da zor durumda kalmasının önüne geçmektedir. Yolcuların hem geliş hem de gidişleri konusunda sağladığı hizmet karşılığında aldığı oldukça düşük ücret tercih edilmesinin önünü aralamaktadır. 25’e yakın havalimanına sağladığı servis için bölgesel şehirlerden de servis kaldırabilir olması, havayolu seyahatinin de gelişmesine olanak sağlamakta. Yazımızın devamında hangi şehirlerden servislerin hangi saatlerde kalktığını belirterek planlarınızı bu saatlere göre düzenleyebileceğinizi belirtmek istiyoruz.

 

 • İstanbul Atatürk Havalimanı için servisler geçici olarak durdurulmuş olup, tekrardan başlatılması durumunda saatler buradan belirtilecektir.
 • İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı için servisler geçici olarak durdurulmuş olup, tekrardan başlatılması durumunda saatler buradan belirtilecektir.
 • Ankara Esenboğa için servisler AŞTİ’den kalmakta olup gece 02.45’den 23:45’e kadar he yarım saatte bir kalkmaktadır.
 • İzmir Adnan Menderes Havalimanı için Servisler; Çeşme, Alsancak, Karşıyaka içerisinden gece 03:00’den 00:00’a kadar saatte bir olarak kalkmaktadır. Aydın, Manisa’dan ise gece 03:00’dan 23:00’a kadar her 2 saatte bir olarak kalkmaktadır.
 • Kayseri Havalimanı için Servisler ise gece 04:00’den 22:50’ye kadar uçuşların durumuna göre saate bir ya da bir buçuk saatte bir kalkmaktadır.
 • Konya Havalimanı için Servisler ise gece 03.15’den 22:00’a kadar 45 dakika ve 1 saat aralıklarında kalkmaktadır.
 • Malatya Havalimanı için Servisler ise gece 04:30’dan 06.30’a kadar saatte bir 13:00’dan 21.30’a kadar 3 saatte bir olarak kalkmaktadır.
 • Sivas Havalimanı için Servisler ise gece 04:30’dan 06.30’a kadar saatte bir 14:30’dan 21.30’a kadar 3 saatte bir olarak kalkmaktadır.
 • Şanlıurfa havalimanı için sabit bir servis saati olmayıp uçuşlara göre düzenlendiğini belirtmek istiyoruz.
 • Trabzon Havalimanı için Servisler ise gece 03:30’dan 19:00’a kadar 2 ile 3 saatte bir olarak kalkmaktadır.
 • Antalya Havalimanı için Servisler ise gece 01:30’dan 22:00’a kadar her saatte bir kalkmaktadır.
 • Bodrum Havalimanı için servisler 00:30’dan 22:00’a kadar her yarım saatte bir kalkmaktadır.
 • Dalaman Havalimanı için servisler 03:30’dan 22:30’a kadar her saatte bir kalkmaktadır.
 • Gaziantep Havalimanı için servisler 01:30’dan 22:30’a kadar her saatte bir kalkmaktadır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 1. Havataş Servis Saatleri Hakkında Bilgi için yorumda bulun

  Havataş Servis Saatleri Hakkında Bilgi için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Havataş Servis Saatleri Hakkında Bilgi için ilk yorumu yapabilirsin.