• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Hanife Evleniyor mu?

Hanife Evleniyor mu?

Zuhal Topal’ın sunduğu Zuhal Topal’la İzdivaç programının en çok konuşulan isimlerinden biri olan Hanife, gerek tavırları ve söylemleriyle; gerekse yaşam tarzıyla adından sıkça söz ettiriyor. Peki, Hanife kimdir? Nerelidir ve kaç yaşındadır? Tüm bu soruların yanıtını haberimizin devamında bulabilirsiniz.

İzmir Torbalı’da yaşayan 21 yaşındaki gelin adayı Hanife’nin tam adı Hanife Ömrüm Gürdal. Güler yüzü ve sempatik tavırlarıyla kısa sürede adını duyuran Hanife, gelen adayları birer birer geri çevirmesiyle bir yandan daha da ünlenirken öbür yandan eleştirilerin odağındaki isim haline geldi. Zuhal Topal’la adlı programın son bölümünde kendisine talip olarak gelen Orhan Bey’in yemek davetini geri çevirmeyen Hanife, bu hareketiyle büyük şaşkınlık yarattı.

Son talibi Orhan Bey’den etkilendiği görülen Hanife’nin evlenip evlenmeyeceği de merak konusu. Sosyal medya kullanıcılarının bazıları Hanife’nin Orhan Bey’le evleneceğini dile getirirken kimi kullanıcılar da bunun sadece eleştirileri azaltmak adına yapılan bir hareket olduğunu düşünüyor. Hanife’nin Orhan Bey’le ilgili kararını merak eden milyonlarca kişi, Zuhal Topal’la İzdivaç programının yeni bölümünde neler olacağını beklemeye koyuldu.

Bir önceki yazımız olan Caner Toygar'dan Bardak Tepkisi başlıklı makalemizde caner bardak kırma, Caner Esra Erol ve Caner Esra Erol bardak kırma hakkında bilgiler verilmektedir.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • YENİ