• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Hanife Canlı Yayında Sinir Krizi Geçirdi

Hanife Canlı Yayında Sinir Krizi Geçirdi

Zuhal Topal’la izdivaç programının popüler gelin adaylarından biri olan Hanife, kendisine talip olan Gökhan’la tanışma aşamasındayken Gökhan’ın açıklamalarıyla birlikte sinir krizi geçirdi. Hanife; ‘’Daha önce evlenme programlarında yer almış biriyle evlenmek istemiyorum.’’ dedikten sonra Gökhan;’’ Düğününe gittiğin kişi de daha önce evlenme programlarındaydı.’’ dedi. Buna oldukça sinirlendiği gözlenen Hanife;’’ Onu seviyordum ve evlenecektim; fakat seninle evlenmeyeceğim.’’ diyerek locadaki yerine geçti.

Gökhan; ‘’İnsanlar bana Hanife’nin aklında başka biri var, bu yüzden sizin ilişkiniz yürümez, diyorlar. Hanife’yi arıyorum; ama telefonlarıma cevap vermiyor. Mesaj atıyorum, ona da cevap vermiyor. Böyle olunca ben de aklında başka biri var diye düşünmeye başlıyorum.’’ diye konuştu. Bu açıklamaların ardından gözyaşlarına boğulan Hanife;’’ Ben ona geçmişte yaşadıklarımı anlattım, kabul ettiği halde burada her şeyi yüzüme vuruyor. Ben kime güveneceğim?’’ dedikten sonra adeta gözyaşlarına boğuldu. Zuhal Topal ve locadaki diğer isimlerin çabası ise Hanife’yi sakinleştirmeye uzun süre yetmedi. Bu arada Gökhan’dan herhangi bir tepki gelmemesi de dikkat çekti.

Bir önceki yazımız olan Fenerbahçe Taraftarından Familya Dizisine Boykot başlıklı makalemizde familya dizisi fenerbahçe, Familya dizisi Fenerbahçe sahnesi ve Familya dizisi Fenevbahçe sahnesi hakkında bilgiler verilmektedir.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • YENİ