Hangimiz Sevmedik Tarık Kimdir?

TRT 1’in eğlenceli ve komedi dolu dizisi Hangimiz Sevmedik, kısa süre içerisinde kalitesini göstermeyi başardı. Usta oyuncuların yanı sıra genç ve başarılı oyuncularıyla da adından söz ettiren Hangimiz Sevmedik dizisi, farklı senaryosu ile izleyicilerin gönlünde taht kurmayı başardı. Dizide en beğenilen karakterlerin başında Tarık geliyor. Tarık, yakışıklılığıyla özellikle genç kızların sevgilisi. Peki, Hangimiz Sevmedik dizisi Tarık kimdir? Gerçek yaşı ve adı nedir?

Hangimiz Sevmedik dizisinde Tarık karakterini yakışıklı oyuncu Can Yaman canlandırıyor. 1989 İstanbul doğumlu Yaman, aynı zamanda oldukça başarılı bir avukattır. 4 dil bilen başarılı oyuncu, ilk olarak Gönül İşleri dizisinde rol almıştır. Daha sonra İnadına Aşk dizisinde kameraların karşısına geçen Yaman, şimdilerde Hangimiz Sevmedik dizisinde rol alıyor.

Hangimiz Sevmedik Tarık kimdir? sorusuna yanıt bulabilmeniz adına biraz da dizideki karakterinden söz edelim. Tarık, dizide Adile’nin oğlu rolündedir. Yakışıklı, çalışkan ve özverili bir genç olan Tarık, Tıp Fakültesi’nden mezun olduktan sonra doktor olmuştur. Saygılı ve mütevazı karakteriyle herkesin beğenisini kazanan Tarık, annesinin baş düşmanı, fakat eski aşkı olan Münir’in kızı Itır’la gizlice evlenmiştir. Bundan habersiz olan Adile ve Münir, birbirlerine aşk ve nefret karışımı duygular beslemektedir. Tarık, bu nedenle Itır’a olan aşkını gizlice yaşamak zorunda kalır. Çiçeği burnunda karı koca, anne ve babalarını sakinleştirmek için daima hazır kıta beklemektedir.


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Hangimiz Sevmedik Tarık Kimdir Hangimiz Sevmedik Tarık Kimdir? için yorumda bulun

    Hangimiz Sevmedik Tarık Kimdir? için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Hangimiz Sevmedik Tarık Kimdir? için ilk yorumu yapabilirsin.