Hangimiz Sevmedik Şener Kimdir?

TRT 1’ de ekranlara gelen Hangimiz Sevmedik dizisi, son yılların en güldüren yapımları arasında gösteriliyor. Özellikle Şener sahnelerine büyük ilgi gösteren izleyiciler, Şener’in yer aldığı sahneleri internetten de takip ediyorlar. Hangimiz Sevmedik Şener kimdir? diye merak edenler de bu meraklarını özellikle sosyal medyada fazlasıyla dile getirmekte. Hangimiz Sevmedik Şener kimdir, Hangimiz Sevmedik Şener gerçek adı nedir? gibi soruların yanıtı haberimizin devamında.

Hangimiz Sevmedik Şener kimdir? sorusunun yanıtı Cengiz Bozkurt. Usta oyuncu, komedi ve mizah içerikli dizilerin en aranan isimlerinden biri olarak dikkat çekiyor. Özellikle Leyla ile Mecnun adlı dizide Erdal Bakkal rolüyle büyük beğeni toplayan Bozkurt, 24 Aralık 1965 tarihinde Nevşehir’de doğdu. Aynı zamanda usta bir tiyatrocu olan Cengiz Bozkurt, birçok tiyatro oyununun yanı sıra çeşitli dizilerde ve sinema filmlerinde rol aldı.

Cengiz Bozkurt’un hayat verdiği Şener karakteri, Hangimiz Sevmedik dizisinin en eğlenceli karakteri olarak dikkat çekiyor. Münir’in kardeşi olan Şener, abisini her koşulda çıldırtmayı başaran, giriştiği her işi batıran uslanmaz bir adam. Başına gelen her olayda abisinden azar işiten ve onun hışmına uğrayan Şener, abisinin eski aşkı, şimdiki can düşmanı Adile’nin kız kardeşi Ayşen’e aşık. Ayşen’i de tıpkı abisi gibi zaman zaman delirten; fakat her fırsatta yeniden gönlünü kazanan Şener, Ayşen’i evlenme vaadiyle oyalasa da gerçekten çok seviyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. hangimiz-sevmedik-sener-kimdir Hangimiz Sevmedik Şener Kimdir? için yorumda bulun

    Hangimiz Sevmedik Şener Kimdir? için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Hangimiz Sevmedik Şener Kimdir? için ilk yorumu yapabilirsin.