Halit Akçatepe Öldü Yalanına Büyük Tepki

Son yıllarda özellikle usta Yeşilçam oyuncuları için ortaya atılan ölüm iddialarına bir yenisi daha eklendi. Hastanede tedavi altında bulunan usta oyuncu Halit Akçatepe için sosyal medyada ortaya atılan öldü iftiraları, oyuncunun ailesi ve sevenleri tarafından büyük tepkiyle karşılandı. Geçtiğimiz günlerde neredeyse tüm sosyal medya sitelerinde yer alan Halit Akçatepe öldü haberi, usta oyuncunun sevenlerini adeta yasa boğdu.

Akçatepe’nin sevenleri, arkadaşları ve yakınları, Halit Akçatepe öldü mü? diye endişeye düşerken oyuncunun doktorundan sevindiren haber geldi. Sevilen oyuncunun doktoru Beyin ve Sinir Cerrahı Prof. Dr. Serdar Kahraman, Halit Akçatepe’nin hâlâ hayatta olduğunu ve tedavisinin sürdüğünü açıkladı. Kahraman;’’ Neredeyse tüm gece yanındaydım, şuan için herhangi bir gelişme yok. Fizyoterapist eşliğinde yapılan özel tedavisi devam ediyor. Hakkında çıkan haberlere kesinlikle itibar etmeyin, Halit Bey hayattadır.’’ şeklinde açıklamalarda bulundu.

Beyin ve Sinir Cerrahı Prof. Dr. Serdar Kahraman’ dan gelen bu haber, usta oyuncunun hayranlarını sevindirirken sosyal medyada yayılan haberin kaynağı merak edilmeye başlandı. Bu tür haberlerin Halit Akçatepe gibi usta bir isme yapılacak en büyük saygısızlık olduğunu dile getiren sanatçının sevenleri, sosyal medyada adeta ateş püskürdü. Meraklıgençler olarak biz de sanat dünyasının yaşayan efsanesine geçmiş olsun dileklerimizi iletiyor, onu en kısa zamanda yeniden aramızda görmenin umudunu taşıdığımızı belirtmek istiyoruz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. halit-akcatepe-oldu-yalanina-buyuk-tepki Halit Akçatepe Öldü Yalanına Büyük Tepki için yorumda bulun

    Halit Akçatepe Öldü Yalanına Büyük Tepki için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Halit Akçatepe Öldü Yalanına Büyük Tepki için ilk yorumu yapabilirsin.