GTA: San Andreas İOS İçin Satışta!

Rockstar Games hemen hemen 1 ay önce yaptığı bir duyuruda; Grand Theft Auto: San Andreas’ın İOS platformlarına sunulacağını söylemişti. Bu duyurunun üzerine tüm GTA severlerin içinde bir heyecan başlamıştı. Nihayet beklenen sona gelindi ve oyun App Store’da 9,99$’a yayınlandı.

iPhone 4S ve üstü, iPad 2 ve üstü cihazlar ile 5. nesil iPod Touch için kullanılabileceği belirtilen efsane oyunun mobil sürümü, aslında oyunun playstation’a çıkarılmış halinin mobil platforma çevrilmiş halidir. Farklı olarak mobil platformlar için yenilen grafikler, gelişmiş modellemeler ve çevrede kullanılan kaplamalar tam da oyuncuların mobil platformda rahatça oynayabilmesi için düzenlendi.

3 farklı dokunmatik kontrol şekli olan oyun, iOS 7 MFI oyun kontrolörleri  ile de uyumluluk sağlıyor. İlerleyen günlerde Android ve Windows Phone için oyunun çıkması bekleniyor.

gtasamobile
 


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. gtasamobile GTA: San Andreas İOS İçin Satışta! için yorumda bulun

    GTA: San Andreas İOS İçin Satışta! için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak GTA: San Andreas İOS İçin Satışta! için ilk yorumu yapabilirsin.