GTA Online’a Yama Çözüm Getirmedi!

Rockstar Games’in GTA 5 kullanıcılarına sunduğu GTA Online’dan sonra ortalık bir hayli karışmıştı. Oyuncuların aldığı hatalardan dolayı oyuna girebilen şanslıydı. Rockstar’da bu sorunun düzelmesi için ellerinden geleni yaptıklarını en kısa sürede çözüm getireceklerini söylemişti. Ardından şirket 39 MB’lik bir patch yayınlayıp bunun tüm sorunlara çare olacağını söylemişti.

Ne yazık ki bu yamada oyunculara hiç bir faydası olmadı. Üstüne üstlük oyun daha da oynanmaz hale geldi. Bugün başka bir yayınlanan 59 MB’lık yama ile çözüm getirmeyi kesin amaçlamıştı. Maalesef bu yamada hiç bir derman olmadı. Çoğunlukla PS3 oyuncularının yaşadığı yama yükleyememe, PSN’den atma, karakterlerin silinmesi gibi problemler hala devam ediyor. Fakat görülenlerin üzerine yamada “Failed to Host GTA Online Session” hatasının genelde çözüldüğü. Bakalım ilerleyen günlerde diğer oyuncular için sorun çözülecek mi ?

gta_online2


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. gta_online2 GTA Online’a Yama Çözüm Getirmedi! için yorumda bulun

    GTA Online’a Yama Çözüm Getirmedi! için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak GTA Online’a Yama Çözüm Getirmedi! için ilk yorumu yapabilirsin.