GTA 5’in Gizemleri Keşfedildi!

GTA 5 haberleri durmak bilmiyorken bugün ki haber ise GTA 5 oyuncularının oyunu oynarken keşfettiği ilginç olaylar. Herkesin bildiği gibi GTA 5 serilerinde uzaylılardan kocaayağa kadar çeşitli gizemler bulunuyordu. Hep birlikte GTA 5’in gizemlerine bakalım.

Bigfoot (Kocaayak):

Kocaayak söylentisi ilk olarak San Andreas’ta ortaya çıkmıştı ve bütün YouTube çalkalanmıştı. Rockstar Games bu söylentileri gerçeğe çevirmek amacıyla GTA 5’te görevde termal kamera kullanırken Kocaayağı görebiliyoruz.

GTA 5’i koleksiyoner versiyon şekilde satın alanlar da ise ultraviyola ışınını Blueprint haritaya tuttuğunuzda haritada bazı işaretlenmiş noktalar gözüküyor. Bu noktalara gittiğiniz de oyun içi gizemli olaylar görebiliyorsunuz.

Donmuş Uzaylı Ceset:

Oyunun başındaki ilk görevinizde, yoldan geçerken donmuş bir nehre girdiğinizde Nehrin belirli bir noktasına dikkatli baktığınızda donmuş uzaylı cesedini görebiliyorsunuz.

Zombiler:

Artık yeni oyunların çoğunda görebildiğimiz zombiler, Grand Theft Auto’ya da girmiş bulunmakta. Sokaklar da görebileceğiniz zombilerle konuşma fırsatınız da oluyor.

Gordon Tepesin’deki Hayalet!:

Gece 23:00 ile 00:00 arasında Mt. Gordon’ın tepesinde bir hayaletle karşılaşacaksınız. Hayalet, bir noktaya yaklaştığınızda yok oluyor. Eğer hayaletin olduğu yere gidecek olursanız yerde kan izleri görebilirsiniz.

Oyuncular tarafından yeni keşfedilen bu gizemler ileri ki zamanlarda eminim daha da arttırılacaktır.


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. gta5gizem GTA 5’in Gizemleri Keşfedildi! için yorumda bulun

    GTA 5’in Gizemleri Keşfedildi! için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak GTA 5’in Gizemleri Keşfedildi! için ilk yorumu yapabilirsin.