Growtopia Bedava Çar Dağıtımı

Growtopia her cihazınızdan rahatça oynamanız bunun popüler olmasını destekliyor. Android, iOS, Windows ve Mac OsX'de de çalışabiliyor.

Growtopia son zamanlarda oldukça popülerleşmiş bir oyun olarak gözümüze çarpıyor. Growtopia her cihazınızdan rahatça oynamanız bunun popüler olmasını destekliyor. Android, iOS, Windows ve Mac OsX’de de çalışabiliyor olmasının kullanıcıları tarafından tercih edilmesi daha da gelişmesi anlamında iyi bir yol kar etmiştir. Growtopia nin oynanış ve grafikleri bakımından bize çocukluğumuzun atari oyunlarından Mario’ yu hatırlatıyor.Growtopia hesap açma sitesine bilgilerinizi girerek oyuna kayıt olabilirsiniz. Tıpkı o oyunda olduğu gibi Growtopia oyununda da engelleri ve yaratıkları geçerek bitişe ulaşmanız gerekiyor. Bir Mmo oyunu olan bu oyun mario gibi grafikleri olması size kötü bir oyun olarak çağrışım yapmasın. Binlerce kişi tarafından oynanan bu oyun mario gibi tek kişilik değildir. Diğer oyuncularında yaptığı yapı ya da hareketlerde sizin hareketleriniz kısıtlanabiliyor. Çoklu bir dünyada oynanan bu oyun herkes tarafından sevilmiş ve her platformda binlerce kişi tarafından oynanmıştır. Growtopia son zamanlarda dünya çapında ünlü olurken oldukça sevilen ve vakit geçirilebilen bir oyun olmuştur. Oyuncular tarafından oyun aralarında vakit geçirmek ya da oyunun delileri tarafından tüm gün sevilerek oynanabiliyor. Ayrıca  growtopia oyununda bedava çarlara erişebiliyorsunuz.

Growtopia Game sitesinden oyuna ücretsiz erişebilirken istediğimiz kadar üyelik te alabiliyorsunuz. Gelişmiş çatlar içinse Türkiye ve yabancı forumlarda bulunan Growtopia kullanıcılarını incelemek ve paylaştıkları ücretsiz hesapları alabilmek önemlidir. Ama ben kendim oynayacağım ve kendi hesabını kendim kasacağım derseniz istediğiniz kadar yeni hesap oluşturabilirsiniz. Hesap oluşturmak için e posta adresine sahip olmanız gerekmektedir. Growtopia kayıt olistediğiniz zaman hesap oluşturabilir ve oyuna kaldığınız yerden devam edebilirsiniz. Growtopia çar çalma çok olduğundan içinde hile olduğu söylentileri attıkça arttı. Bu oyunda sosyal iletişimin önemi büyük yer kaplıyor. Oyundaki bir itemi satacak olursanız belirli bir bölgeye gidip isteyen insanlarla pazarlık yapabilirsiniz. Pazarlığı iyi yapabilirseniz kolayca istediğiniz itemi en ucuz oyun parasına satın alabilmiş olacaksınız. Bu nedenle oyun içindeki ikna kabiliyetiniz ve konuşma yeriniz sağlam olduğu sürece kolayca istediğiniz itemi alabilirsiniz. Bu oyun Google Play Mağazası üstünden 5 milyonu aşkın insanın severek oynadığı bir oyun haline gelmiştir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. Growtopia Bedava Çar Dağıtımı için yorumda bulun

    Growtopia Bedava Çar Dağıtımı için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Growtopia Bedava Çar Dağıtımı için ilk yorumu yapabilirsin.