Gözlerinizi Aydınlatmak ve Uyanık Görünmek için 5 Yol

 

Şimdiye dek aynaya baktığınızda şaşkınlık verecek derecede şişmiş ve donuk görünümlü gözleriniz mi oldu mu? Cansız gözleriniz için hoşunuza giden o tuzlu yemekten tutun da önceki gece hıçkırarak ağladığınız filme kadar birkaç sebep var. 30 dakika içinde bir toplantı ya da öğle yemeğiniz varsa ve gözleriniz yine de yatağınızdan çıkmış gibi görünüyorsa ne yapıyorsunuz? İyi haber: Gözlerinizi muhteşem duruma geri döndürecek çok akıllıca stratejiler var.

İşte tam not belgesi:

Yaşlanma karşıtı göz kremini kullanın: Gözlerinize kaliteli göz kremi yardımıyla canlılık verin. Yüzünüze bezelye boyutunda bir formül vererek başlayın. Sonra yumuşak orbital kemik ve kaş kemikleriniz boyunca dokunuşlar yapın.

Cildinizi sıkılaştırın: Başka bir tedavi seçeneği olarak kafein, esaslı cilt sıkıştırıcı krem deneyebilirsiniz. Göz çevresindeki şişmeyi kolaylaştırmak için soğutma aplikatörünü kullanın.

Daha kalın kirpikler edinin: Cesur, güzel kirpiklerin yardımıyla gözlerinizi açın. Temel olarak siyah renkte bir rötuşu tercih ettiğinizden emin olun. Renkli formüldeki boyalar özellikle ekstra hassas gözleriniz varsa tahrişe neden olabilir.

Güneş gözlükleri giyin: Bir çift şık gözlük edinin, sadece iyi görünmekle kalmaz, gözleriniz şişik olduğunda hızlı bir düzeltme sunar; aynı zamanda gözlerinizi güneş hasarından korur.

Bir arkadaşınıza telefon açın: Hiçbir şey, gözleri insanın sevdikleri ile bağlantı kurduğu zamandan fazla ışıltılı yapmaz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. sisen-gozlere-ne-iyi-gelir Gözlerinizi Aydınlatmak ve Uyanık Görünmek için 5 Yol için yorumda bulun

    Gözlerinizi Aydınlatmak ve Uyanık Görünmek için 5 Yol için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Gözlerinizi Aydınlatmak ve Uyanık Görünmek için 5 Yol için ilk yorumu yapabilirsin.