Goley Bedava Paylaşılan Çarlar

Goley tamamı Türkçe içerik ve Türkçe spiker eşliğinde efsane bir şekilde spiker eşliğinde oldukça güzel bir oyun oluyor.

Goley oyunu bir futbol oyunudur. MMO tarzında ilk defa değişik ve alışılmışın dışında olan gol sevinçleri ve oynanışıyla fark yaratan goley yakın zamanda tüm dünyada yaygınlaştı. Bu sebepten ötürü oyunun sürekli olarak yeni güncellemeler gelmesi ve oyunun oldukça sağlam bir alt yapısı olduğu için akıcı ve güzel bir oyundur. Goley tamamı Türkçe içerik ve Türkçe spiker eşliğinde efsane bir şekilde spiker eşliğinde oldukça güzel bir oyun oluyor. Bu sayede oldukça güzel bir içeriğe sahip olan bu oyun türk gençlerinin oldukça fazla dikkatini çekti ve bu sayede oldukça fazla üye çektiler. Goley daha da gelişmeye devam ediyor. Oyun içinde gol attıktan sonra sevinen oyuncular horon bile tepebiliyor. İlerleyen zamanlarda da çok ilginç sevinçler ekleneceği sitesinde duyurdu.

Ayrıca bu oyunu web sitesi üzerinden ya da uygulamaları tarafından çok basit bir şekilde oynayabilir ve futbol oyununun zevkine varabilirsiniz. Ayrıca birçok Türk Kullanıcısı olan Goley firması Türkçe içeriği de oldukça fazla arttırmaya başladı. Türklerin oyunlarında adeta ayrı bir yeri var. Bu yüzden ülkemizdeki kullanıcıların sorunlarını çözebilmek için sürekli bir kişi görevli olarak duruyor ve kullanıcıların sorunlarını çözmek için çaba sarf ediyorlar. Goley kullanılmayan çarlar olduğunu belirtiyor. Bu nedenle alt yapı sağlığı için kullanılmayan çarlar imha edilebileceği söyleniyor. Ancak bu konu hakkında bir açıklama bulunmuyor.

Goley üstelik ücretsiz bir şekilde üye olup istediğiniz kadar oyun oynayabiliyorsunuz. Bedava bir şekilde goley oyununu oynayabilir ve zamanınızı geçirebilirsiniz. Goley bedava çarlar pro şeklinde yapılan aramalarda bir sürü hesap bulabilirisiniz bulduğunuz hesaplar ile oyun oynamaya kesintisiz bir şekilde devam edebilirsiniz.  Goley ile takımınızı oluşturun ve rakiplerinize golleri sıralamaya başlayın. Goley oyununda karşı rakiplerinizle belirli sürede karşılaşarak en çok golü atmanız gereklidir kazanmak için bunu yapmak zorundasınız. Goley oyunu gün geçtikçe gelişen ve Türkçe içeriklerin gün geçtikçe arttığı ve hatta spikerlere yeni replikler bile ekleniyor. Bu sayede oyun daha iyi bir hale geliyor. Goley oyunu ile sürekli zevkli bir şekilde futbol oyununuzu oynayabililirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. cagatay dedi ki:

    abi benim hesap yok hesap varsa şu e postaya at abi aydgnmurat4@gmail.com