Gelinim Sensin Ne Zaman Başlıyor?

Fox Tv, Gelinim Sensin adlı yeni bir yarışma programıyla daha karşımızda. Yarışma programlarının en çok aranan sunucularından biri olan Ebru Akel, bu sezon Gelinim Sensin yarışmasını sunacak. Güzelliği ve etkileyici sunumuyla alanında en iyilerden biri olan Akel, bu defa anne, oğul ve gelin üçgenini yönetecek. Kaynanaların çocukları için gelin adaylarını seçeceği bu yarışmada heyecan fırtınası yaşanacağa benziyor. Daha şimdiden fazlasıyla merak edilen yarışma ile ilgili çeşitli sorular sorulmakta. Bu soruların başında Gelinim Sensin ne zaman başlıyor? sorusu gelmekte.

Gelinim Sensin adlı yarışmanın ilk yayın tarihi nihayet belirlendi. 3 Ekim 2016’da yayın hayatına başlayacak olan Gelinim Sensin, hafta içi her gün saat 16.15’te Fox Tv ekranlarında olacak. İlginç olaylara, güzel buluşmalara, evliliklere ve tartışmalara sahne olacak olan Gelinim Sensin, bu sezona damga vuracak yarışma programlarından biri olacak gibi görünüyor.

Güzel sunucu Ebru Akel’in sunacağı yarışmada gelin ve damat adayları 1 haftalık süre zarfında bir araya gelerek birbirlerini tanıyacaklar. Bu sürecin başında çocukları için en uygun gelin adayını belirleyecek olan kaynanalar da programa büyük renk katacak.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. gelinim-sensin-ne-zaman-basliyor Gelinim Sensin Ne Zaman Başlıyor? için yorumda bulun

    Gelinim Sensin Ne Zaman Başlıyor? için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Gelinim Sensin Ne Zaman Başlıyor? için ilk yorumu yapabilirsin.