GELECEĞİN GÜVENCESİ ASTROPAY KART

Bugün yaptığınız alışverişler sonucu ileri de dolandırıcılıktan başınızın ağrımasını istemiyor iseniz, geleceğinizi güvence altına almak adına bir astropay kart edinebilirsiniz. Özellikle yurtdışı harcamaların da kredi kartı ve banka kartı bilgilerinin paylaşılması ile birlikte kart kopyalama durumları yaşanabilmektedir. Bu durum ile karşı karşıya gelen birçok kişinin hesabı boşaltılmış ve karşısında muhatap birini bulamamıştır. Hal böyle olunca da güvenli alışveriş adına bir arayış içine girilmiştir. Eğer kredi kartının sanal ortamda kullanılması sizi de tedirgin ediyor ise kredi kartı bilgilerinizi, sizi ve geleceğinizi güvence altına alacak bir sanal cüzdan olan astropay satın al var. Bu kart sayesinde hiçbir özel bilgi paylaşımı yapmadan tüm işlemlerinizi sadece 16 haneli bir kod ile gerçekleştirebilirsiniz.

Sistem üzerinden 7/24 satın alabileceğiniz bu kart sayesinde birçok anlaşmalı site üzerinden saniyeler içinde tüm işlemleri rahatlıkla gerçekleştirebilir ve güvenli alışverişin tadını çıkarabilirsiniz. Dolandırıcılardan korunmak adına tek yapmanız gereken bu kodu 2. Bir kişi ile paylaşmamanız bu içerisine para yüklediğiniz kartınızda ki bakiye bittiği anda kodda geçerliliğini yitirecektir. Bu aşamadan sonra bu kod ve kart bilgileri ile hiçbir işlem yapılamamaktadır. Tekrardan bir işlem yapmak adına sizin güvenliğiniz adına kart yeniden aktifleştirilemez. Herhangi bir ele geçirilme durumu dahi yaşansa da kartın içinde ki bakiye tükendiği için bu nokta da bir harcama yapılamaz.

En uygun fiyatlarla astropay kart satın almak için: http://astropayal.org adresimizi ziyaret edebilirsiniz.


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. astropay-kart-nedir GELECEĞİN GÜVENCESİ ASTROPAY KART için yorumda bulun

    GELECEĞİN GÜVENCESİ ASTROPAY KART için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak GELECEĞİN GÜVENCESİ ASTROPAY KART için ilk yorumu yapabilirsin.