Gardırop Savaşları Hangi Kanalda Saat Kaçta?

Gardırop Savaşları, yayınlanmaya başladığı ilk günden bu yana önemli bir izleyici kitlesine sahip olmuş durumda. Moda programları arasında büyük ses getiren Gardırop Savaşları, sosyal medyada da sükse yaratmayı başarıyor. Daha önce programı izlemeyen, fakat yorumlar nedeniyle oldukça merak eden sosyal medya kullanıcıları da Gardırop Savaşları hangi kanalda? diye sormaktan kendilerini alamıyor. Bu yazımızda Gardırop Savaşları hangi kanalda? Gardırop Savaşları hangi günler saat kaçta? gibi soruların yanıtını bulabileceksiniz.

Gardırop Savaşları adlı program, hafta içi her gün saat 12.45’te Fox Tv ekranlarında yayınlanıyor. 5 yarışmacıdan oluşan bu sıra dışı moda programı, klasik moda programlarından daha büyük heyecana sahne oluyor. Yarışmacı kızlarımız, her gün farklı bir konsepti denerken bir yandan da zamanla yarışıyor. Kendilerine verilen bütçeyi en verimli ve hızlı şekilde değerlendirerek günün en şıkı olmak için yarışan kızlarımız, oldukça başarılı stillerle karşımıza çıkıyor.

Siz de Gardırop Savaşları programını takip ederek modanın nabzını tutabilir, programda kullanılan kombinleri kullanarak etkileyici bir imaja sahip olabilirsiniz. Bu eğlenceli ve heyecan verici yarışma, güzel sunucu Gül Gölge Saygı tarafından sunulmakta.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. gardirop-savaslari-hangi-kanalda Gardırop Savaşları Hangi Kanalda Saat Kaçta? için yorumda bulun

    Gardırop Savaşları Hangi Kanalda Saat Kaçta? için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Gardırop Savaşları Hangi Kanalda Saat Kaçta? için ilk yorumu yapabilirsin.