Garanti Bankası Tam Destek Hattı

Garanti Bankası, ülkemizde hizmet veren diğer bankalara göre çok daha gelişmiş ve çok daha teknolojik bir banka. Özellikle mobil bankacılık alanında harikalar yaratan bu bankamız, birçok kullanıcının da tercih odağı olmuş durumda. Ayrıca teknoloji ve hizmet kalitesinin yanında fiyatlarını ve oranlarını da gayet düşük tutan Garanti Bankası, Türkiye’nin en ekonomik bankalarından birisi.

Son zamanlarda sosyal medyada da sıklıkla konuşulan “Garanti Bankası Sesli İletişim Hattı” bugüne kadar Türkiye’de görülen en gelişmiş canlı destek hattı olma özelliğine sahip. Çünkü bugüne kadar hiçbir banka, müşterilerine onların sesli komutları ile destek vermedi. Bu sayede, uzun süreler boyunca telesekreter dinleme derdi kesinlikle ortadan kalkıyor. Bunun yerine yapmak istediğiniz işlemi robota sesli bir şekilde anlatıyorsunuz ve robot sizin kullandığınız kelimeleri analiz ederek yapmak istediğiniz işlemi algılıyor. İşleminizi algılayan telesekreter robot, yapmak istediğiniz işlem ile ilgili olan servise sizi yönlendiriyor. Bu sayede yapmak istediğiniz tüm işlemleri çok daha kısa bir süre içerisinde halledebiliyorsunuz.

Garanti kredi hizmetleri de, bu bankayı eşsiz kılan özelliklerinden birisi. Diğer bankaların verdiği yüksek ve acımasız faiz oranlarından ziyade Garanti Bankası aksine oldukça düşük faiz oranları ile müşterilerine kredi imkanı tanıyor. Üstelik yapılan işlemlerden de dosya masrafı vs. altında ekstra bir ücret talep etmiyor. Ayrıca güler yüzlü ve deneyimli personelleri sayesinde de yapmak istediğiniz işlemleri keyifli dakikalar geçirerek gerçekleştirebiliyorsunuz.

Garanti Bankası’nın sesli telesekreter hizmetini verdiği numarası 4440335 . Bu numarayı 7/24 arayarak banka, cep şubesi ve bilgi talebi gibi isteklerinizi sesli bir şekilde dile getirebilirsiniz. Lütfen taleplerinizi sesli bir şekilde belirtirken ortamda yoğun sesli bir gürültünün olmamasına özen gösterin. Aksi taktirde sesiniz tam algılanamaz ve robot düzgün bir işlevde çalışamaz. Ayrıca yapmak istediğiniz işlemi tek kelime ile anlatamazsınız. Sistem az sayıda kelimeleri dinlemek yerine bir cümleyi dinler ve bu cümle içerisindeki kelimeleri seçerek işlemini gerçekleştirir. Eğer ki robot ile istediğiniz işlemleri seri bir şekilde gerçekleştirebileceğinizi düşünmüyorsanız “Müşteri temsilcisine bağlanmak istiyorum” diyerek Garanti müşteri temsilciliğine bağlanabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 1. Cansu Cansu dedi ki:

  Merhaba benim instagram hesabima spam atmislar 400 yorum yaptrdm. Spamlardan kornmak icin yada bi spamlari kaldrmak icin ne gibi seyler yapmaliyim?

  • Merhaba Cansu,
   Hesap bilgilerinin doğru olması, yani isim soyisim,yaş,mail,telefon ve fotoğraf (fotoğraf yoksa kendine ait fotoğraflar yüklemen önemli bir etken.)
   Bunlar senin hesabının spam yüzünden kapanmaması için önemli bir etken.Bunların dışında önemli bir etken ise instagramda spama düşmemek için takipçi vb. uygulamaları kullanmamak gerekli.Çünkü otomatik olarak yüzlerce kişiye takip ettiriliyor.

 2. Cansu Cansu dedi ki:

  Instagram hesabimda kod ve numaram e postam kaytli calinmamasi icin.. hic kmse bilmyr e postami ama spam atmslar bana bilgi verirseniz cok iyi olur