Ana Sayfa / Teknoloji / Galaxy Note 9 Genel Özellikleri Çıkış Tarihi Ve Türkiye Fiyatı

Galaxy Note 9 Genel Özellikleri Çıkış Tarihi Ve Türkiye Fiyatı

Samsung markası, dünyada olduğu gibi ülkemizde de çokça tercih edilen modelleri bünyesinde toplamayı başarıyor. Titiz işçilik ile piyasaya süreceği bir model de Galaxy Note 9 olarak görülmekte. Bu modelin genel özellikleri de en çok merak edilen konular arasında yerini alıyor. Gelin bu modelin genel özelliklerini yakından inceleyelim.

Galaxy Note 9 ismi ile piyasaya önümüzdeki dönemlerde sürülecek olan bu modelin pek çok özelliği ile birlikte başarılı işler başaracağı da bilinmekte. Özellikle de depolama konusunda her zaman sıkıntı çeken kişiler için bu modelin tercih edilebileceği söyleniyor. Geniş depolama alanı sayesinde, depolama sorunu yaşatmayacak bir model olarak görülüyor.

Aynı zamanda RAM miktarının da oldukça yüksek olacağı elde edilen bilgiler arasında yer alıyor. iki farklı seçenekle çıkacak olan bu modelin depolama açısından bakıldığında 6 GB RAM ile birlikte 128 GB depolama özelliğinde ve diğer versiyonu ise 8 GB RAM 512 GB olacağı da bilinmekte. Bu kadar yüksek olan depolama özelliğinin fiyatı ise 6.499 Tl Pek çok modelden daha pahalı olması da beklentiler arasında yer alıyor.

Samsung Galaxy Note 9 modelinin diğer Note modellerinde olduğu gibi kalem özelliği ile gelmesi de bekleniyor. Pek çok Note modelinden daha farklı bir kaleme sahip olması da, işleri kolaylaştıran bir unsur olarak görülmekte. Özellikle de Galaxy Note 9 modelinin ne zaman çıkacağı diğer merak edilen konular arasında geliyor. Bu modelin Ağustos ayının 9’unda direkt olarak piyasaya sürüleceği de alınan haberler arasında geliyor. Hemen hemen en çok merak edilen diğer konulardan birisi de, modelin dış görünüşü olmakta.

Oldukça modern bir tasarıma sahip olacak bu modelin renk açısından da farklı tercihleri bünyesinde barındırması beklenmekte. 6.4 inç gibi geniş bir ekrana sahip olmasından dolayı, oyun severlerin de tercih edebilecekleri bir telefon olarak yerini alması bekleniyor. 1440 x 2960 ekran çözünürlüğüne sahip olması da, telefonun daha canlı bir yapıya sahip olabilmesine imkan tanımakta. Parmak izi okuma özelliğinin bu model içerisinde yer alıp almayacağı da merakla beklenen konular içerisinde.

Bu habere de bakabilirisiniz

Samsung Galaxy S9 İncelemesi Özellikleri Ve Fiyatı

Amiral gemisi telefon modelleri arasında üst sıralarda yerini alan Samsung Galaxy S9 model telefon, 5,8 …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Learn how your comment data is processed.