First Blood Ücretsiz Hesap Paylaşımı

Bedava çar sahibi olmak bu kadar bahsedilse de aslında kolay olmayan bir durumdur. Çünkü bedava çara sahip olmanın tek yolu ya o hesabı yani çarı çalmaktır.

Ülkemizde internet kullanımının artması ile beraber online oyunların oynanma oranı da iyice arttı. Online oyunların genel prensibi internet üzerinden oynanması. İnternet üzerinden oynandığı için de tüm dünya ülkelerinden insanlar online oyunlar sayesinde tanışmış oluyorlar. Böylelikle daha önce hiç tanımadığınız insanlar ile iletişim kurmuş ve oyun oynamış oluyorsunuz. Aynı zamanda online oyunları oynayan yabancı oyuncuların hesaplarını yani çarlarını ziyaret etmek de oldukça sevilen bir oyun özelliğidir. Böylelikle hem oyun içinde hediyeler kazanabilir hem de başka çarlar görerek kendi çarınızı geliştirme konusunda fikir sahibi olabilirsiniz. Ancak her ne kadar yabancı kişilerin çarlarına bakmak ya da onlar ile yakınlık kurulmasından bahsetmiş olsak da ne yazık ki First Blood çar nasıl çalınır gibi aramalar oyun içinde çok fazla yapılıyor.Bu sebeple online oyun içerisinde dikkatli davranmakta fayda var.

Bedava Çar Sahibi Olunabilir Mi?

Bedava çar sahibi olmak bu kadar bahsedilse de aslında kolay olmayan bir durumdur. Çünkü bedava çara sahip olmanın tek yolu ya o hesabı yani çarı çalmaktır ya da birinin o çarı size hediye etmesidir. Eğer size geliştirilmiş bir hesabı yani çarı herhangi biri hediye etmediği sürece bedava bir çara sahip olmanızın tek yolu First Blood çar çalma hilesi ile olacaktır. Ancak çar çalma hilesini bulmak kadar kullanmak da oldukça zordur. Bu yüzden hesap yani çar çalarak oyunda gelişmek yerine kendi emeğiniz ile gelişmek çok daha mantıklıdır. Aynı zamanda internet üzerinden online oyun haberlerini takip ediyorsanız bazı zamanlar bazı web siteleri üzerinde çarını bedava olarak vermek isteyen oyuncuları da paylaşıyorlar. Bu şekilde belki bedava olarak sizlerde çar sahibi olabilirsiniz.

First Blood Çarları Nerelerden Satın Alınabilir ?

First Blood oyunu internette oldukça popüler olan online oyunlardan biridir. Bu sebeple de First Blood gibi popüler oyunlar için geliştirilmiş çarlar bir çok internet sitesinde belli ücretler dahilinde satılmaktadır. Satın alabildiğiniz gibi aynı zamanda kendi geliştirdiğiniz belli seviyedeki bir çarı da para karşılığında satabilirsiniz. Para yerine başka bir oyunun çarı ile de kendi çarınızı takasa koyabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. Admin dedi ki:

    Abi bana 50 Level çarı verirmisin E postam:reis1905kral@gmail.com

  2. Ferhat dedi ki:

    Ben birtane car istiyorum abe umut lu sinirsiz olsun lvl fark etmez 🙂

  3. hamit dedi ki:

    bedava car yokmu