Fifa 2017 Ne Zaman Çıkıyor?

Fifa 2017 Ne Zaman Çıkıyor?

            Merhaba arkadaşlar. Merakla beklenen Fifa 17 çıkış tarihini sizin için araştırdık ve oyun ile ilgili detaylı bilgilere ulaştık. Futbol dendiği zaman akla ilk gelen oyunlardan olan Fifa, yapısı itibari ile oldukça farklı algoritmalara sahip. Fifa 2014 ile köklü değişim yapan Ea Sports ekibi son oyunlarında daha çok bu fiziksel motoru geliştirmeye çalıştı. İlk çıktığında bu motorun sorunlu olduğu birçok oyuncu tarafından fark edilmişti. Ancak oyun kalitesiyle bu sorunların üstesinden gelebileceğini göstermişti. Nitekim öyle de oldu.Oyun geliştiricileri her sene bu motorun üstüne koyarak ilerlemesi oyunu kaliteli bir oyun haline getirdi. Ancak son oyun Fifa 2016 görüntü olarak istenileni veremedi. Yüz çalışması olarak oldukça zayıf bir yapıya sahip dedirtti resmen. Eski oyunlardaki kişilerin yüzleri kullanılmış yeni isimlere yüz dahi yapılmamış diyebiliriz. Buna karşılık Pes ise dinamiklerini değiştirmeden yüz değişikliklerine gitmiş diyebiliriz. Kaliteli tasarımlar ile karşımıza dikilen Pes 2016 buradaki işçiliğini çok iyi bir şekilde göstermişti.

Buna karşılık olarak Fifa 2017, tasarım ve yenilik bazında da oldukça güçlü çözümler sunmaya hazırlanıyor ve karşımıza detaylı bir hizmet olarak çözüm sunmaya devam ediyor. Çünkü hem iddialı, hem de yenilikçi bir çalışma biçimine ulaşabiliyor, ayrıcalık bazındaki fırsatlarınızı bu manada daha rahat bir şekilde incelemeye başlıyorsunuz.

20 – 25 Eylül tarihlerinde çıkacak olan Fifa 2017, gerek yapısı, gerek ise tasarım seçenekleri ve grafik özellikleri ile oldukça güçlü bir sunum gerçekleştirmeye tüm hızı ile devam ediyor diyebiliriz. Zaman içinde sizlere dair sunacağımız yeni duyuruları takip etmek için sitemizi incelemeye devam edin. Geç kalmayın ve bütün fırsatlarımızı yakından takip edin.

FİFA 17 GÖRÜNTÜLERİ

fifa-17-ne-zaman-cikiyorr fifa-17-ne-zaman.cikacak fifa-17-ne-zaman-cikiyor fifa-17-ne-zaman-cikacak fifa-17-goruntuleri fifa-17-frikik-vurma fifa-17-cikis-tarihi fifa-17-

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

 1. ÖZcelik dedi ki:

  Ban clash için bir çar ayarlarmisin lütfen

 2. Lütfen dedi ki:

  Abi lutfen :(((

 3. Lütfen dedi ki:

  Abi bana clash of clansda çar verebilirmisin çok ihtiyacim var lütfen

 4. Mustafa dedi ki:

  Abi clash of clans ta bana bir car ayarlar misin lütfennn lütfen haber ver WhatsApp 05511272822 burdan yazsan sevinirim