Fenerbahçe Taraftarından Familya Dizisine Boykot

Fox Tv ekranlarında bu sezon yayınlanmaya başlanan Familya dizisi, kısa bir sürede önemli bir reyting oranına sahip olmayı başarmıştı. Ne var ki dizide yapılan bariz bir hata, bu başarının gölgelenmesine neden oldu. Dizide önceki bölümlerde Beşiktaş fanatizmi uygulandığını görmekteydik. Beşiktaş taraftarının diziye daha fazla ilgi göstermesiyle birlikte bu tür sahnelerin sayısında artış yaşandığı görüldü. Ne var ki son bölümde ‘’R’’ harflerini söyleyemeyen bir vatandaşın kendisine hangi takımı tutuyorsunuz? şeklinde bir soru sorulmasıyla ‘’FENEVBAHÇE’’ yanıtını vermesiyle sosyal medyada diziye ciddi tepkiler yağmaya başladı.

Beşiktaş ile ilgili sahnelerde ön plana çıkan ve son olayda da bizzat olayın içerisinde yer alan Şükran Ovalı’nın Caner Erkin’le evlilik hazırlığında olması, gelen tepkilerin şiddetini daha da arttırdı. Fenerbahçe taraftarlarının Beşiktaş’a gittiği için oldukça kızgın olduğu Caner Erkin’in olaya bir yorum yapmaması da dikkat çekti. Sosyal medyada ‘’Familya’’ dizisini boykot etme kararı alan Fenerbahçe taraftarının bu tavrı, dizi yapımcılarını da zor durumda bıraktı. Bu olay sonrasında reytinglerin nasıl etkileneceği de büyük merak konusu. Dizi yapımcıları, sosyal medyadan bir özür yazısı yayınlasa da Fenerbahçe taraftarının kızgınlığı dinmedi.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. fenerbahce-taraftarindan-familya-dizisine-boykot Fenerbahçe Taraftarından Familya Dizisine Boykot için yorumda bulun

    Fenerbahçe Taraftarından Familya Dizisine Boykot için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Fenerbahçe Taraftarından Familya Dizisine Boykot için ilk yorumu yapabilirsin.