Fast & Furious 7 Çekimleri Devam Edecek!

Hızlı ve Öfkeli filminin tecrübeli oyuncusu Paul Walker, 30 Kasım tarihinde bir araba kazası sonucunda hayatını kaybetti. Henüz ölmediği yönünde bazı iddialar olsa da, oyuncunun şuanda öldüğü biliniyor.

Herkesin bildiği üzere şu sıralar Fast & Furious 7‘nin çekimleri sürüyordu. Paul Walker’ın ölmesi sonucu çekimlerinin duracağı mı yoksa devam mı edeceği konusunda kesin bir açıklama yoktu. Nihayet beklenen açıklama geldi ve filmin çekimlerinin durmayacağı söylendi.

Hollywood Reporter’ın haberine göre Universal Studios yetkilileri ve filmin yönetmeni James Wan, ünlü oyuncunun ölümü sonrasında bir toplantı düzenleyerek filmin çekimlerine devam etme kararı aldıklarını açıkladılar. Açıklamaya göre, Paul Walker’ın oynadığı çoğu sahnenin bu hafta çekileceği söyleniyordu fakat filmin büyük bir çoğunluğu da çekilmişti. Bundan sonra filmin senaryosunda bir değişiklik yaparak filme devam edilecek.

Filmin 11 Temmuz 2014 tarihinde vizyona girmesi bekleniyordu fakat bu olaydan sonra durum değişir mi belirsiz. Diğer bir yandan, filmin 7. gelecek fakat serinin devamı için bir şey söylenmediği için şu an serinin devamının gelip gelmeyeceği belirsiz.

 

hizliofkeli
 

 


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. hizliofkeli Fast & Furious 7 Çekimleri Devam Edecek! için yorumda bulun

    Fast & Furious 7 Çekimleri Devam Edecek! için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Fast & Furious 7 Çekimleri Devam Edecek! için ilk yorumu yapabilirsin.