Familya Dizisi Oyuncuları

Fox Tv’ nin yeni sezon sürprizlerinden biri olarak tanıtılan Familya dizisi, bu sezon çok konuşulacak yapımlardan biri olacağa benziyor. Özellikle farklı konusu ve başarılı oyuncularıyla büyük ilgi gören Familya dizisi, oldukça başarılı bir senaryoya sahip. Familya dizisi oyuncu kadrosu, farklı kuşaktan birçok başarılı ismi bir araya getiriyor. İşte karşınızda birbirinden ünlü Familya dizisi oyuncuları.

Dizinin başrol karakterlerinden biri olan Yaşar Beyoğlu’nu başarılı sanatçı Uğur Yücel canlandıracak. Yaşar Bey, yıllar önce kopan aile bağlarını yeniden bir araya getirme çabasında. Yaşar Bey’in kızı Hava Beyoğlu’nu ise güzel oyuncu Sezer Avcı canlandıracak. Son dönemlerin başarılı oyuncularından biri olan Erkan Kolçak Köstendil, Beyoğlu ailesinin büyük oğlu Toprak olarak karşımıza çıkıyor. Yine yıldızı son dönemlerde parlayan Aybüke Pusat ise Evin sempatik kızı Su Beyoğlu’nu canlandırıyor.

Survivor yarışmasıyla büyük ün kazanan Murat Ceylan, dizide ailenin en küçük üyesi olan Ateş Beyoğlu karakterine hayat veriyor. Usta oyuncu Güven Kıraç, Yaşar Beyoğlu’nun eski dostu, şimdiki düşmanı Casim Yeltekçi’yi canlandıracak. Dizide Hare Bilgiç rolünü Cansu Tosun, Yaşar Bey’in kızı Hava’nın eşi Namık Boz rolünü ise Bülent Emrah Parlak üstleniyor. Beyoğlu ailesinin yaşadığı kasabada güzelliği dillere destan olan spiker Ezgi Alagöz’ü ise ünlü futbolcu Caner Erkin’le evlilik hazırlıkları yapan Şükran Ovalı canlandıracak.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. familya-dizisi-oyunculari Familya Dizisi Oyuncuları için yorumda bulun

    Familya Dizisi Oyuncuları için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Familya Dizisi Oyuncuları için ilk yorumu yapabilirsin.