Familya Dizisi Ne Zaman Başlayacak?

Bugünlerde Fox Tv ekranlarında Familya dizisinin fragmanlarına fazlaca rastlıyoruz. Tanıtımlarından ne kadar eğlenceli ve başarılı bir dizi olacağı daha şimdiden belli. Özellikle usta oyuncu kadrosuyla dikkatleri çeken Familya dizisi, yeni sezonda Fox Tv ekranlarında olacak. Meraklı izleyicilerin diziyle ilgili en sık sorduğu soruların başında Familya dizisi ne zaman başlayacak? sorusu geliyor.

Familya, 20 Eylül Salı akşamı saat 20.00’de Fox Tv ekranlarında yayınlanacak. Can Yücel’in yönetmenlik koltuğunda oturduğu dizinin yapımcısı ise TMC. Familya dizisi ne zaman başlıyor? sorusunun yanıtını verdikten sonra bir de dizinin konusu hakkında bir takım ipuçları verelim.

Familya dizisi, 2002’de Beyoğlu ailesinin bir anda dağılmasıyla başlıyor. Yıllar sonra alacağı haberle beraber ailesini yeniden bir araya getirme kararı alan Yaşar Beyoğlu, bunun için büyük mücadeleler verecek. Beyoğlu ailesinin kâh güldüren kâh ağlatan hikâyesi, izleyicilerin büyük beğenisini kazanacağa benziyor. Dizide Beyoğlu ailesinin reisi olan Yaşar Beyoğlu’nu usta sanatçı Uğur Yücel canlandıracak. Dizide ayrıca Sezer Avcı, Güven Kıraç ve Bülent Emrah Parlak gibi usta oyuncular da rol alıyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. familya-dizisi-ne-zaman-baslayacak Familya Dizisi Ne Zaman Başlayacak? için yorumda bulun

    Familya Dizisi Ne Zaman Başlayacak? için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Familya Dizisi Ne Zaman Başlayacak? için ilk yorumu yapabilirsin.