Familya Dizisi Ezgi Kimdir?

Fox Tv’ nin çiçeği burnunda dizisi Familya, konusu ve eğlenceli senaryosuyla izleyicinin büyük beğenisini kazanmayı başardı. Dizide dikkat çeken birkaç karakter üzerinde durmak mümkün. Bu karakterlerden birisi de Ezgi. Peki, Familya dizisi Ezgi kimdir? Familya dizisi Ezgi’nin gerçek adı nedir? Bu soruların cevaplarını yazımızın ilerleyen kısımlarında bulabilirsiniz.

Familya dizisinde Ezgi karakterini güzel oyuncu Şükran Ovalı canlandırıyor. Beşiktaşlı futbolcu Caner Erkin’le aşk yaşayan Ovalı’ nın ileriki tarihlerde başarılı futbolcuyla dünya evine girmesi beklenmekte. 1 Nisan 1985’te İzmir’de dünyaya gelen Ovalı, İlk olarak 2007 ile 2009 yılları arasında yayınlanan Bez Bebek dizisiyle ekranlara geldi. Daha sonra Aşk Yakar dizisinde karşımıza çıkan Ovalı, en büyük dikkati ise Bir Bulut Olsam dizisindeki rolüyle çekti. Aynı yıl Ev adlı filmde de rol alan Ovalı, Behzat Ç. Bir Ankara Polisiyesi, Rei,s Kötü Yol, Leyla İle Mecnun, Avrupa Avrupa, Cinayet, Şeref Meselesi ve Paramparça dizilerinde rol aldı. Familya dizisinde Ezgi karakterine hayat verecek olan Şükran Ovalı, 1.70m boyunda ve Koç burcu.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. familya-dizisi-ezgi-kimdir Familya Dizisi Ezgi Kimdir? için yorumda bulun

    Familya Dizisi Ezgi Kimdir? için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Familya Dizisi Ezgi Kimdir? için ilk yorumu yapabilirsin.