Facebook Toplu Arkadaş Silme Uygulaması

Facebook Toplu Arkadaş Silme Uygulaması 

            Facebook, son yıllarda sık sık yeni güncellemeler getiriyor. Malumunuz, hemen hemen herkesin bir facebook hesabı var ve sosyal mesajlaşma ve arkadaşlık uygulaması olan facebook, kendine has yenilikleri ile gündeme gelmeye tüm hızı ile devam ediyor. Facebook Toplu Arkadaş Silme Uygulamasını kullanarak kolay yoldan arkadaşlarınızı silebilirsiniz. Peki nedir bu arkadaş silme uygulaması? Hemen aşağıda bahssettik.

Sosyal medyanın dijitallik konusundaki varlığı, ön plana çıkarılan detayları ve kişisel hizmetlerine baktığımız zaman, hemen hemen her gün yeni şeyler paylaşıyoruz. Hayatımızdan, günümüzden, iş dünyamızdan ve yaşantımızdan ön plana çıkarılan birbirinden farklı çalışmaları ve detayları sürekli farklı yenilikler ve fırsatlar ile gündeme getirmeyi başarıyoruz. Sizin için üretilen profesyonel çözümler, estetik yenilikler facebook üzerinden her zaman duyuruluyor. Peki arkadaş yoğunluğunu en aza indirmek ve çevresini azaltmak isteyenler ne yapmalı? Toplu arkadaş silme uygulamasını kullanarak, facebook üzerinden toplu arkadaş silme deneyimine erişmelidirler. Bu sayede hemen hemen her türlü arkadaş gurubunu silebilir, listenizi rahatlıkla sıfırlayabilirsiniz. Yukarıda vermiş olduğumuz link ve uygulama ile rahatlıkla size dair üretilen çözümleri kullanabilirsiniz. Tek yapmanız gereken, online çözümleri ön plana çıkarmanız olacaktır değerli arkadaşlar. İhtiyaçlarınız için ön plana çıkmak adına daha fazla zaman kaybetmeyin ve sizin için ürettiğimiz her türlü çözümü incelemeye devam edin.

Adım Adım Facebook Toplu Arkadaş Silme Uygulaması 

Token girip “Load Now” butonuna tıklayarak devam edin.

Aşağıdaki seçeneği işaretlerken dikkat edin
Remove all friends : Toplu olarak tüm arkadaşlarınızı silmenizi sağlar.

Un-friend all Mans : Toplu olarak tüm erkekleri silmenizi sağlar.

Un-Friend All Gays : Toplu olarak cinsiyet belirtmemiş kişileri silmenizi sağlar.

Un-friend all Girl : Toplu olarak tüm kızları silmenizi sağlar.

Un-Friend Spammers : Toplu olarak spam mesaj,reklam vb. kişileri silmenizi sağlar.

Confirm All Friend Reguest : Toplu olarak size gelen arkadaşlık isteklerini onaylar.

İlk başta HTC uygulamasına izin verin sonra token kodu alın.

Yukarıda yazdığımız gibi ilk başta HTC İZİN VER butonuna tıklayınız ve  daha sonra  HTC Sense uygulamasına izin ver butonuna tıklayınız.Daha sonra HTC Token Al butonuna tıklayarak, almış olduğunuz token kodunu aşağıdaki uygulamaya girin.

Not: Uygulamaya izin verdikden sonra, sonraki girişlerinizde sadece Token kodu almanız yeterlidir Facebook takipçi ayarlarınız herkese açık olmalıdır. Herkese açık değilse açmak için TIKLA bide uygulamaya izin verirken istediği izni’de “herkese açık” yapmalısın.

Ve uygulama en iyi Chrome ‘ de çalışır.

 

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. Facebook Toplu Arkadaş Silme Uygulaması Facebook Toplu Arkadaş Silme Uygulaması için yorumda bulun

    Facebook Toplu Arkadaş Silme Uygulaması için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Facebook Toplu Arkadaş Silme Uygulaması için ilk yorumu yapabilirsin.