Evlilik Duası

Merhaba arkadaşlar. Bu yazımızda sizler için evlilik duası sunmak istiyoruz. Biliyorsunuz ki hayırlı bir eş, her şey demektir.Bunu en iyi şekilde ön plana çıkarmak ve sizlere sunmak istiyoruz. Evlilik müessesesini en iyi ve en önemli şekilde yerine getirmek, bu kuruma saygı duymak ve Allah katında hayırlı bir eş bulmak için, sizin de hayırlı dualarda bulunmanız önemlidir. Hayırlı bir evlilik yapmak isteyen her bekar kardeşimiz ve değerli okurumuz, bu evlilik duasını  cuma günleri okursa, Allah’ın izniyle duaları kabul olur ve hayırlı bir evlilik yaparlar. Kısmetleri açılır ve evlenirler. Bu sayede hem bizlere de dua etmiş olursunuz. Sizin içinizde yatan o özel ibadetten biz kardeşleriniz de faydalanmış olur değerli arkadaşlar. Bu duayı bir yere not etmenizi diliyoruz. Hayırlısı ile bu duayı okuyun ve kısmetiniz açılsın. Hem en hayırlı eşe kavuşun, hem de anneniz hayırlı bir geline kavuşsun. Babanız da keza aynı şekilde. Bir aile için hayırlı bir gelin çok önemlidir. Siz de hayırlı bir damat olursunuz inşallah. Bu konuda elinizden geleni yapacağınızı biliyoruz. Evlilik kurumu için, bu detayları mutlaka inceleyelim arkadaşlar. Şimdiden Allah kabul etsin.

Evlilik Duası

Hayırlı bir evlilik yapmak isteyen bekar kardeşlerim cuma ezanı vakti (1062) kere “Ya Bais Celle Celalühü” ismi şerifini okuyup,hayırlı bir  evlilik için dua ederlerse  kısmetleri açılır ve evlenirler.


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. evlilik-duasi Evlilik Duası için yorumda bulun

    Evlilik Duası için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Evlilik Duası için ilk yorumu yapabilirsin.